Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy prostiba szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostiba szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy ideje találkozgatok egy férfival. Minden jól alakult, úgy mutatta hogy kölcsönös a dolog. Egyszer volt szex az jó volt mindkettőnknek. 2 hónap után feküdtem le vele, addigra bennem már erős érzelmek és kötődés alakult ki iránta. Ő is ezt mutatta ezt éreztette. Aztán egyik nap bejelentette hogy ő régebben egy prostihoz járt, aki elköltözött másik városba, de barátok maradtak, viszont szerelmes a prostiba azóta is. Rendszeresen beszélnek, mindent tud róla, és nagyon sajnálja mert rossz élete volt. Én mit ne mondjak kiakadtam, agyfagyást kaptam, meg sem tudtam szólalni egy ideig. Velem szakított, és a prostituált után koslat, aki tőle 200 km-re él, de ugye rendszeresen beszélnek. Kiderítettem ki az a nő. Na itt kaptam a második agyfagyást. Egy cigány, ocsmány nő, közönséges, akiről ha az ember nem tudná hogy prosti, ránézésre megmondaná. Az ismerősei mind cigányok (a fukszosok, bmw-sek, kamionosok) kivéve a volt párom. Ő diplomás, magas beosztásban dolgozik, és évek óta egy cigány prostituáltba szerelmes? Tőlem függetlenül nem is értem mit vár tőle? Vagy miért nem megy utána és "menti meg" ha annyira sajnálni kell egy prostit? A fb-on mégcsak nem is vállalja fel ismerősének. Komolyan azt hinném vicc ez az egész, pedig sajnos nem. Nyilván kiraktam az "Úriembert", de csak pislogok hogy mi van? Egy prostiba szerelmes?
2021. febr. 4. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdést már olvastam egy pár hete.
2021. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na akkor több ilyen lökött fickó is van aki prostiba szerelmes? Vicc komolyan. Szánalmas.
2021. febr. 4. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kemény.
2021. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

A pr.stiknak pont ez a dolga hogy kiszolgálják a hülyéket :D

Valszeg pēnzt is küldözget neki kulonben fel se venné a munkásasszony a telot:D


Férfiak :D

2021. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy mi a kérdés?

Igen, vannak ilyen szerencsétlen lelki nyomorultak.

2021. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ennyire? És tényleg néztem mennyi kérdés van hogy szerelmes valaki egy prostiba. Komolyan elhiszik hogy az viszonzott? A normális nőket meg megalázzák azzal hogy egy prosti lelki világa mindenek felett? Gyáá
2021. febr. 4. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Pfujj gáz a pasi, ne is sajnáld.. tudnád linkelni a "nő" face profilját?
2021. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Miért lenne olyan meglepö hogy van aki éppen prostiba szerelmes? Föleg egy jo prosti megtanul ugy viselkedni, ugy megjelenni, hogy kimondott szex szimbolumot lássanak sokan benne.
2021. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont azért alázzák az ilyenek a normális nőket, mert a normális nők nem állnak szóba velük.
2021. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!