Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy névtelen "szerelmes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy névtelen "szerelmes" levelet hagyni neki romantikus vagy szánalmas?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a nekem tetsző lánynak egy névtelen kedves levelet hagynék a postaládájában. Ezzel a titkos hódolója lennék. Hülye ötlet?

2021. jún. 12. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó ötlet
Nem, ne legyél láma
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Ennek mi értelme?
2021. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez zaklatásnak is veheti.
2021. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Imádnám, de csak ha nem névtelen lenne. Ez nem óvoda.
2021. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Az. Hülye ötlet.
2021. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Már általános iskolában is cikinek tartottam, ez azóta sem változott.
2021. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem aranyos. Én értékelném, hogy valakinek eszébe jutottam. (De ne legyen névtelen szerintem se.)
2021. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez függ az életkortól is,szerintem. Egy szerelmeslevél nagyon cuki meg romantikus. De azzal átdobod a másikhoz a kezdeményezés labdáját. Ha írsz, névvel és legyen benne randiajánlat is, különben nem lehet igazán komolyan venni a dolgot.
2021. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tini kategóriaba kellett volna?
2021. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

7-es vagyok. Vagy elhívod randizni és akkor vallasz szerelmet. Akkor legalább tudod előre, hogy van elég szimpátia ahhoz, hogy ne kürtölje szét a faluban/suliban, hogy milyen levelet kapott.

“A szó elszáll, az írás megmarad.” Ha nem akarod, hogy küldjön fotót az összes barátnőjének, akkor jobb lenne mindent személyesen intézni.

2021. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én kb 12 évesen kaptam ilyet, már akkor kellemetlennek találtam. A húgom 19 évesen kapott, szintén nem díjazta.

Én egyáltalán nem találom romantikusnak. Zavarbaejtő és gyáva lépés. Úgy is marha kellemetlen valakit visszautasítani, ha szemtől szemben közli a dolgot, de akkor legalább tökös lépést tett, de így... Ha meg nem akarom visszautasítani, ezt akkor is gyáva húzásnak tartom, egyfajta biztonsági játéknak.

Ha szimpatikus vagyok jöjjön oda és bátran vállalja amit mondani akar és az erre érkező válaszom. Ha ehhez nincs bátorsága, ne hozzon kellemetlen helyzetbe azzal, hogy játssza itt a titkos hódolót. Valahol 4. osztályban kinőttem ebből.

2021. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!