Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok nagyon romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nagyon romantikus randi helyet Tatabányán? (Esetleg azon a helyen mit csinálni? )

Figyelt kérdés

#randizás #szerelmes #versek bókok
2016. dec. 26. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor inkább már átjönnék Tatára,ha mindaz megoldható,mivel ez a kisvároska sokkal romantikusabb,mint Tatabánya.
2016. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Szelim-barlang kijáratánál lévő nagy kő szerintem elég romantikus tud lenni este, ha az ember visz fel enni-inni. Belátni az egész kivilgított várost, és sok ember nem jár arra olyankor már. Persze ez nem téli program.

Tatabányán a betonrengetegben nehéz romantikus helyet találni. Ha első randi, akkor sztem hideg időben jó egy kis kávéző, vagy cukrászda, ha nem első randi, akkor tényleg inkább Tata, esetleg egy kis kirándulás Várgesztesen.

2016. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg gyertek Tatára. Öreg-tó, Vár, Kastély, Angol park, Cseke-tó, Lovarda. Ennél jobb kisváros erre a célra Magyarországon nincs :D
2016. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidd el korizni!

Vagy üljetek be az Agórába, szuper a krémesük. ;)

Átmehettek Szőlősre bowlingozni.

Vagy ha egész napos program is jöhet, akkor Gyémánt fürdő.

Nem tudom, mikor mentek, de ha jobb idő van, akkor Turul, mondjuk kocsival kényelmesebb. Gyalog inkább nyáron jó felmenni.

2016. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) A hegyre nem merünk felmenni mert nagyon csúszós.. Lehet, hogy akkor átmegyünk Tatára, még Én úgysem jártam ott, de sokat hallottam róla hogy nagyon szép hely:)
2016. dec. 27. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!