Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor lehet újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lehet újra szerelmesnek lenni egy szakítás után?

Figyelt kérdés
Az exemmel nem voltunk együtt sokáig, csak 4 hónapot, május elején szakítottunk. Az alatt a 4 hónap alatt sem találkoztunk túl sokat, mert más városban élünk, és mert közben karantén is volt. Engem azért eléggé megviselt a dolog, még mindig sokat gondolok rá. Viszont a szakításnak már 2 hónapja, ő azt mondta hogy mégsem szerelmes belém, szóval újrakezdésben nem is gondolkodom. De azért itt a nyár, szerelmes akarok lenni, van jópár jelentkező, de egyik sem tetszik. Talán még mindig az előző srác a mérce. Lehet olyan, hogy egy új szerelem eltörli a régit, vagy meg kellene várnom, amíg már egyáltalán nem gondolok az előzőre?

2021. jún. 28. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakítás után 2 héttel megismertem egy férfit. Körülbelül 2 hónap kellett mire beleszerettem
2021. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem tudok úgy lefekudni senkivel, hogy nem érzek semmit iránta.
2021. jún. 28. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Novemberben szakítottam az exemmel, februárban jöttem össze a jelenlegi párommal.

Mostanában kezdem azt érezni, hogy nagyon bele zúgtam. Rég éreztem ilyet, exemnél egyáltalán nem.


Egyébként tiltakoztam az érzéseim ellen az elejétől fogva.


24/N

2021. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az érzelemmentes szex nekem sem megy.
2021. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Nincs rá egyetemleges recept. Eleve attól is függ, ki szakított kivel...
2021. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!