Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz újra szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz újra szerelmesnek lenni? Ti mennyi idő utan letettek újra szerelmesek egy szakítás vagy csalódás után?

Figyelt kérdés
Hiányzik h újra legyen vlki akit szerethetek, és viszont, a szex,de nekem ez csak érzelemmel megy. Maga az érzés is hianyzik h vlkibe szerelmes legyek.
2017. dec. 27. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó volt, igazából amint jött valaki akibe szerelmes lettem, teljesen túltettem magam a régi szerelmen.

22/f

2017. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs egyenlet. Mindenkinél más, meghatározza az ember személyisége, a kapcsolat, hogyan váltatok el, stb. Volt hogy 3 éves kapcsolat után 2-3 hét múlva jól voltam mert kezdett elhalni már amikor benne voltunk. Olyan is volt hogy 4 hónapos taccsra tett további 3 hónapig.


Az jó ha igényled hogy szerelmes legyél. De le kell tudnod zárnod az előző kapcsolatod. Erről a neten is sok hasznos dolgot olvashatsz. És utána, hajrá, járj el ismerkedni. Lehet sokáig tart, de érdemes kivárni. :)

2017. dec. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy 4 éves kapcsolat után majd másfél év.

Randiztam, de komolyabb érzelem nem tudott kialakulni.

2017. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ember azt hiszi, hogy azzal az emberrel éli le az életét. A szakítás pedig mindent tönkre tesz. Az egész Jövő képedet kell újra formálni. Ez nem kis idő. Főleg ha komoly érzelmek is jelen vannak.

Most újra a szakítás után nem tudom mikor leszek képes újra szeretni. Mert két hónap után sem érzem, hogy képes lennék ismerkedni.

Ez mind idő. 🙂

2017. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!