Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Volt nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Volt nagy szerelmetek akit sosem tudtátok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy a lány szakított veletek, ti pedig nem tudjátok kiheverni, akkor sem ha új párotok lett közben? Vagy volt olyan, hogy így éreztétek, de mégis sikerült túljutni rajta?

2017. márc. 15. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
A fiúkkal biztos volt ilyen, a férfiakkal nem.
2017. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt olyan, de túljutottam rajta. 2 év kellett h.
2017. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszabb ***** válasza:
Mindkét esetben én szakítottam, s ennek ellenére 2-3 évig nem igazán tudtam őket kiheverni. Ez idő alatt nem tartottam pótléknak egyetlen nőt sem. (Elnézve a mai "igényeket", ez utóbbi nagy hiba volt tőlem.)
2017. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Én szakítottam, de az ő érdekében. Nagyon sokszor eszembe jut mái napig,elfelejteni nem tudom, bár nem is akarom. Nem is értem, miért kéne elfelejtenem bármelyik volt barátnőmet, hisz meghatározóak voltak számomra, épp ezért jártam velük.

Az egyiküket persze nehezebben tudtam "feledni", de kiderült, hogy miért nem szerett belém akkoriban. Lezbikus. :) Csak nem tudta magáról, vagy nem akarta tudni. Viszont újabban láttam, hogy mélyre süllyedt, hirtelen "megöregedett", elzüllött, így már csak nagyon ritkán jut eszembe, akkor is a régi énje, a mostanival beszélni sincs kedvem.

2017. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Kiskoromba külsőségek alapján egy csajba bele szerettem, nagy nehezen rá 8 évre ki tudtam verni a fejemből.

Most egy lány barátomba szerettem bele nyáron, nagyon nem beszélünk, bár eset óta mióta megtudta, hogy belezúgtam fél évig nem volt beszélgetés köztünk, gondolkoztam azon, hogy letiltom, előtte meg elküldöm az ostyákba, hogy nagyon gusztustalan lett a viselkedése, régen még halál rendes volt, mindig puszilkodtunk, ölelkeztünk, egymást nyomogattuk, majd hogy nem mindenki azt hitte, hogy járunk közbe semmi... "kedvenc" bakelit lemezét meg feladom postán a szülői lakásához (ugyanis mint kiderült a bikájával összeköltözött, fújj) merem állítani, hogy nagy sírást tudnék vele generálni, ahogy ismerem, meg amiket tudok róla. 24F

2017. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyedül fogok élni egy kis házikóban az erdőben...
2017. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
66%
Mindenkit el lehet felejteni... Nem szabad a múlton rágódni és nem is érdemes...
2017. márc. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van :(
2017. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Volt, 2 év kelett :/
2017. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kellett* mobil :/
2017. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!