Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy élitek meg, ha eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek meg, ha eddigi legnagyobb volt szerelmetek mással van, esetleg családja van?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

elfogadom, mi mást tehetnék


Lullaby

2016. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nehéz volt látni, de elfogadtam. Igazából mikor együtt voltam vele, nem éreztem magam boldognak, és ezért szakítottam, mert úgy éreztem, hogy ő nem törődik velem, és csak azért vagyunk még kapcsolatban, mert lusta szakítani velem.. Így mikor megtudtam, hogy mással van, csak kicsit nehezteltem, mert még mindig egy kicsit szerettem volna azt, ha megvalósul azaz álom, hogy velem van és boldogok vagyunk együtt, de aztán rájöttem, hogy ez nem lehetséges, így legalább örülök annak, hogy ő boldog. Mivel beszélő viszonyban maradtunk és amolyan barátfélék de nem túl közeli kapcsolatban.
2016. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt szerelmem, tehát nem érdekel.
2016. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Még jó, hogy másnak szül gyereket, kinek hiányzik egy vajúdó tehén...


25/F

2016. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egészségére. Mai napig nem értem, hogy szerethettem. Még szerencse, hogy nem tőlem terhes, és tette tönkre az életemet.
2016. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem tudtam magam túltenni.
2016. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen viselem el. Látni őt ,hogy , ő mással boldog. Sajna több,mint 2 éve ,hogy szerelmes vagyok egy nős férfiba. Nagyon nehéz ez nekem. Főleg így ,hogy jóban vagyunk és sok mindent megbeszélünk egymással. Imádom őt. Pláne így ,hogy megmondta,hogy szexelne velem,ha nem lenne senkije. És ez nagyon fáj ,hogy nem érhetek hozzá ,nem ölelhetem meg ,nem csókolhatom meg. És nem mondhatom neki,hogy szeretlek kicsim. Sokat sírok miatta,de próbálom elfelejteni,de nem fog menni úgy érzem.
2016. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kuszerettem belole,szakitottam vele mert egy ido utan ki szenvedes volt az egyutteles es mar latni se birtam. En hamar megtalaltam a boldogsagot es lehet,sot mar neki is van mas. Szamomra kozombos ez az egesz. Vizont megertem azokat akik meg nem tettek tul magukat az exukon,hogy milyen nehez lehet es csak azt tudom tanacsolni,h ne engedjek h belefasuljnak ebbe,egyszer biztos megtalaljak ok is a hozzajuk illo part es a boldogsagot mert aki keres rlobb utobb talal.
2016. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem viselem jól.

Úgy alakult, hogy mind a kettőnk részéről megvolt a vágy és a vonzódás is de mindig közbe jött valami.

Kiment külföldre dolgozni, de még tartjuk a kapcsolatot.

Most meg együtt van egy nála 6 évvel idősebb pasival akinek már gyereke van egy előző kapcsolatából, aki munkanélküli és semmihez sem ért, aki púpos, és akivel még beszélgetni sem lehet normálisan.

Hát szerinted hogy viselem?

-_-

2016. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!