Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti miből tudtátok hogy ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből tudtátok hogy ki az igaz/legnagyobb szerelmetek? Mik voltak azok az érzések, amit nála éreztetek, a többi szerelmeteknél pedig nem? Miben különbözött tőlük?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak igaz szerelem van! A többi nem szerelem.
2013. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét nagy szerelmemnél azt éreztem, ő a másik felem, vele akarom leélni az életem, szeretem és rajongok érte bármilyen passzban van, bárhogy néz ki. Mindezt úgy, hogy már nincs "rózsaszín köd", tisztában vagyok a hibáival is.
2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én onnan tudtam, hogy volt ugyan, akit szerettem előtte,de szerelmes nem voltam.


Csak akkor amikor a férjemet megismertem 24 évesen. Belé az első randin szerelmes lettem. És mint kiderült, ő is belém. Mert ő volt az aki először szerelmet vallott nekem, a második randinkon:) Azóta már 2 éve házasok vagyunk.:)


Valamint volt még egy oka amiért tudtam hogy ő az. Furcsának tűnhet, de ő az egyetlen férfi akivel orgazmust éltem/élek át. Soha senki mással nem történt ilyen, pedig 6 férfival voltam előtte, volt akivel majd 1 évig. És mégsem történt semmi...senki mással.


27/N

2013. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És miket éreztél a férjed iránt,amiből tudtad hogy ez szerelem? :)
2013. dec. 13. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt éreztem, érzem, hogy ő a lelki társam. Ezzel tudnám leginkább kifejezni. És azt, hogy nem tudnék, és nem is akarnék élni nélküle.
2013. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!