Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hány párkapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány párkapcsolatotok vagy szerelmetek volt eddig tökéletes, adta meg a legfelemelőbb érzéseket? Ha vége lett, hiányoltátok-e később, a többi tudta-e feledtetni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
4 az utolsó jelenleg is tart és mindent megad. Szakítás után mindig feljebb léptem, lejjebb nem szabad adni hiába csalogató a helyzet
2016. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18 éves koromtól volt egy ....5 évig tartott


Aztán most 42 és már marad is végleg :-)


Köztes időben kuka pasik :-(

2016. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha a 4 kapcsolatod olyan volt, hogy mind egyre jobb és jobb lett az előzőnél, akkor még mindig tökéletesnek látod pl az elsőt is ? szoval mindig egyre magasabb hőfokon leszel szerelmes ?
2016. márc. 9. 22:23
 4/7 A kérdező kommentje:
2., és amig nem jött el a msotani, hiányoltad a 18 éves korit ?
2016. márc. 9. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyből hármat nem láttam tökéletesnek, ők amolyan vegetálások voltak. De a színvonal mindig emelkedett. Most van minden a csúcson :)
2016. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ~OnLány~ ***** válasza:
Azzal vagyok,akivel eddig is voltam,ő az első nagy szerelmem.És minden jó vele,számomra most minden tökéletes.
2016. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem jelentéktelen kapcsolataim voltak még meg nem ismertem a férjem.Szóval igazi szerelem sosem volt csak egy és remélem így is marad.Neki előttem egy kapcsolata volt egy magasabban iskolázott, elkényeztetett nővel.Nekem nincs diplomám,nem vagyok karrierista sem és még is boldogabb velem,míg tőle fejvesztve menekült.
2016. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!