Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolat melos dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat melos dolog? Megéri? Az eddigi kapcsolataid szted megérték a belefektetett munkát? Vagy szinte mindig az lesz a vége, hogy kár volt annyi energiát, időt, munkát belerakni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem sosem melós dolognak.
2016. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Melós persze, de megéri. Volt olyan kapcsolatom, amiben nagyon szenvedtem, de ha másra nem is, arra jó volt, hogy tanuljak belőle.
2016. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, de akinek már eleve ilyen a hozzáállása így az elején, mint neked, kedves kérdező, annak ne is legyen kapcsolata!


Egy kapcsolatért mind a két félnek tennie kell, hogy harmonikus és jól működő legyen.


Melós-e? Könyörgöm, az életben mi nem az?

Megéri? Igen, megéri, ha tesztek érte!!!

Eddigi kapcsolataim: Igen, megérték, még ha kettő véget is ért - bár ezek csak rövidek voltak - tanultam belőlük, jelenleg is egy boldog kapcsolatban vagyok.

2016. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Melós alatt meg azt értem, hogy azért több energiát igényel kapcsolatban lenni, mint egyedül.
2016. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen az de az alfáknak piti dolog van akinek megér van akinek nem nem érte meg igen az volt a vége
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kedves hármas, ha még csak rövid kapcsolataid voltak, akkor nyilván azt gondolod, hogy megéri, de nem biztos, hogy 10 év után is igy látnád. egyébként nem a kezdeti felhőtlen, lila ködös része a melos szerintem sem. és nem mondtam, hogy ami melos, az automatikusan rossz is, csak kiváncsi vagyok, ki hogy látja ezt utolag, érettebb fejjel,egy vagy több hosszabb kapcsolat után, az idő távlatábol.
2016. márc. 9. 19:49
 7/14 A kérdező kommentje:
ha pedig mindig minden kapcsoalt megérné, akkor nem lenne annyi válás, rossz kapcsolat, rossz házasság, lelkisérült ember. az egy dolog, hogy az eleje, a kezdeti lendület, a frissesség még mindenkinél jo és persze, egy bohém szerelmes nem érzi munkásnak vagy problémásnak a szerelme tárgyával töltött első időszakot.
2016. márc. 9. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


2 rövidebb, és egy jelenlegi, már 3 éves kapcsolatom van.

2016. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt egy kétéves az nem érte meg, a mostani az annál inkább (3év)
2016. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem megéri. 3. éve együtt már házasodni fogunk. Néha melós, de sose éreztem azt, hogy ne érné meg. Nekem nagyon sokat ér, hogy tisztel szeret és számíthatok rá.

A korábbi kapcsolataimba se éreztem azt, hogy nem éri meg. Tanultam belőlük. Az meg természetes, hogy mindkét fél időt és energiát fektet egy kapcsolatba, másképp nem is működik.

2016. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!