Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek kollégába/kolléganőbe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az lett a vege, hogy elhivtam kavezni, o meg kozolte, hogy inkabb csak szopjam le a szunetben.

Aztan égés honapokig.

2016. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, hát most én vagyok a srác, és elég régóta nem voltam szerelmes, most meg nagyon kezd alakulni a dolog sajnos.
2016. febr. 25. 18:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem véletlen találták ki, hogy házinyúlra nem lövünk. Ritka az, amikor működik.
2016. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nekünk nem ment, nem azért, mert kollégák vagyunk, hanem köztünk nem működött. Nem tudott róla senki a munkahelyen, így utólag sem ciki. Lehetett volna belőle kapcsolat, csak voltak problémáink.
2016. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
faasza :/
2016. febr. 25. 18:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Ès mi abba a problèma ha kollèga?Ha meg van a kölcsönös vonzalom hajrá.
2016. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Voltam. Nem lett belőle semmi, meguntam a sorozatos kifogásokat, így leálltam a "nyomulással", aztán még ő volt megsértődve, hogy hanyagolva lett. Ki érti a nőket...
2016. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát de ez az, hogy nem tudom, hogy ő hogy tekint rám, és nem tudom, hogy meg merjem-e kockáztatni, elég rossz tapasztalataim vannak. És félek, hogy utána kínos lenne.
2016. febr. 25. 18:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon bejön neked akkor még várj kicsit és figyeld a jeleket... őszintén viszont sosem lehetsz fix. semmiben. Anyám barátnője folyamat flörtöl a munkahelyén a pasikkal de semmi komolyat nem akar tőlük csak hát kicsit flúgos és persze folyamat élnek a félreérthető jeleivel aztán jön a pofára esés. Velem olyan is volt már, hogy egy srác kedves volt velem és én viszonoztam, mert miért ne lehetne haverkodni ugye. Aztán derült i, hogy ezt ő többnek szánta és marha kellemetlen helyzetbe hozott, mert nem tudhatom, hogy a másik tényleg alapból kedves személyiség vagy tőlem akar valamit.
2016. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt ilyen is.

Megdugtam, de csak futó dolog lett belőle. Elfelejtette közölni az én kis hercegnőm, hogy amúgy a pasija Angliában van...

2016. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!