Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már ennyire szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ennyire szerelmesek? Mi lett a vége, ha vége lett egyáltalán?

Figyelt kérdés
Amikor bármit megtennél a párodért, nem érdekel milyen csúnyán beszél néha veled, mégis szereted és lesed minden kívánságát, előbbre valónak tartod az ő boldogságát mint a sajátod, bízol újra és újra abban, hogy egyszer ugyanúgy fog ő is ragaszkodni hozzád, mint te hozzá és megbízhatsz benne falak nélkül és rettegsz attól, hogy elveszíted Őt.

2014. máj. 7. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem érdekel, hogy hogy beszél veled, és teljesen kiszolgáltatod magadat érzelmileg neki, akkor te nem szerelmes, hanem hülye vagy. Már elnézést.

Azt hiszed, hogy ez a szerelem? Amikor félsz, hogy elveszítheted, és hagyod, hogy bármit megtegyen, mert szerinted ettől ő boldog lesz?


Az lesz a vége, hogy a végén még ennyire sem fog tisztelni téged, és talán akkor majd észbekapsz, hogy mennyire megaláz, de addigra már teljesen elveszted önmagadat, az önbizalmadat, tönkremész a kapcsolatba.


30/n

2014. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy nagyon , csak vak. Ez az illeto teged nem szerethet tulsagosan. Szerintem beszeld meg vele es ha nem hajlando valtozni akkor hagyd! Van olyan aki kedves veled es megbecsul!:)
2014. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem fog tudni sokáig megalázkodni mert egy kor fölött rájön hogy ilyen dedós érzelmekkel nem fog menni a büdös életben semmire. csak a sz*rt kavari magának
2014. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
Ezt beteges társfüggőségnek, kórós önbizalomhiánynak, mazochizmusnak, szeretetk**rvaságnak (by Csernus) nevezik és nem szerelemnek.
2014. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt ilyenem.megbeszeltuk a baratnommel s most mar jo...amugy nagyon melyponton voltunk.tobbszor is.azt hittuk itt a veg...elso evben voltak ilyenek.majd megszoktuk egymas szokasait s hogy mit szabadott mondani kulonbozo helyzetekben.ezalatt nem azt ertem hogy titkok hanem hogy jol csomagolt infok...ha csunyan beszel vagy hisztis akkor csak teged felt.ugy erzi ezzel erosebb ha le tud gyozni teged szavakkal.adj neki merhetetlen szeretet s biztsd, dicserd, ne add meg az okot s az alkalmat neki hogy csunyan beszeljen veled.rajon hogy hiabavalo volt s rovid idon belul megvaltozik....nekunk ez 3 eve volt...nehez volt,de szerettem es megerte, azota minden oke.persze vannak kisebb nagyobb vitak, dehat kinel nem??ez csak erosit.es tokeletes kapcsolat nincsszerintem szereted ot es o is teged,lehet valami kivaltotta ezt a viselkedest.keressetek meg a kiindulopontot.nekunk sikerult.hajra. 20/F
2014. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem tudtam úgy szerelmes lenni hogy a másik közben bántott...vagy várnom kellett arra hogy méltóztatik ugyanúgy szeretni engem ahogy én őt... én mindig megéreztem ha nem kellek annyira egy pasinak, és ez meg is gátolt abban hogy szerelmes legyek...


Egyébként én igen, szeretem a férjemet, őrülten, és az hogy szeretem már ki sem fejezi hogy mennyire.... de ő sose beszél velem csúnyán, és nem kell reménykednem, mert ténylegesen úgy ragaszkodik hozzám ahogy én hozzá...


Ne hagyd már hogy eltapossanak...butaság tűrni azt hogy csúnyán beszéljenek veled... ne elégedj meg egy olyan pasival akit csak te szeretsz. Keress olyat akit te szeretsz és ő is ugyanúgy szeret. Különben sose leszel boldog.

2014. máj. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha.

Ezt én nem is nevezném szerelemnek.

Amint egy párkapcsolatban ilyen jellegű problémáim akadtak azonnal kezdtem kihátrálni.Ilyen emberen nem sok szeretni való van hidd el!

Sajnálni fogod az időt,amit rá vesztegettél.

2014. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!