Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek kollégába/kolléganőbe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi nem lett belőle.
2016. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kínos lenne utána? Miért most jó, magadban szenvedni? Mennyire közeli kolléga? Mellette ülsz? Arra is van megoldás. Iroda vàltás, pl. Nem kell ezen bestresszelni, ha aranyos a választottad, nem fogja kipletykálni nem fog kiröhögni, nem az oviban vagyunk. Működhet, ismerek olyat, aki elvette feleségül a munkatársát.N
2016. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes vok a kollégámba, de nem tudok tovább lépni, mert a munkahely az munkahely, képtelen vagyok megtenni a lépést. Így marad a szenvedés. :(( Megérdemlem, kellett nekem beleszeretnem. Nálunk a melóhelyen van néhány pár, volt is, vannak családosok is. Nem lehet előre tudni. Én azt mondom, próbáld meg, beszélgess vele, figyeld, hogyan reagál, aztán hívd el szünetben vagy meló után. Aztán majd kiderül. A pofáraesésre ne gondolj - negatív gondolatokra nincs szükség -, ha nem jön össze, ez még mindig jobb, ha meg sem próbáltad volna. Annak ellenére tanácsolom ezt, hogy én nem lépek előre.
2016. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én is azt támogatom, hogy mond el neki. Ha félsz élő szóban akkor egyszer sms-ben vagy bármilyen más üzenet formájában. Érdemes megtenni. Sokkal jobb, mint a rágódás és a szenvedés.

Én a közelmúltban megtettem a kolléganőmmel, ugyanis elképesztően belezúgtam. Pofára estem, de akkori is megéri. Sokkal jobb, mint a magadban őrlődés gyáváskodás, mert az csak felemészt.

2016. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!