Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy akivel randizok alig ír?

Figyelt kérdés

Hétközben megértem mert dolgozik, csak alig beszélünk és nem tudom ez normális e?


23/L



2021. jún. 10. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel elég egyértelművé is vált, hogy tudna ő többször írni, csak nem akar. Sajnálom, de nagyon valószínű, hogy nem érdekled eléggé.
2021. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Van, amúgy hogy azért nem írnak, hogy fenntartsák az érdeklődést. Vagy nem akarnak elijeszteni azzal, hogy 1 percen belül vissza írnak.
2021. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy nem akarnak elijeszteni azzal, hogy 1 percen belül vissza írnak."

Na jó, de ez nem indokolná, hogy 5-6 óra múlva válaszoljon csak. Ha ennyi lenne a háttérben, akkor elég lenne mondjuk 10 percet várnia.

2021. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyszerűen ha valaki időt akar rád szánni az fog. Persze előtte nem árt megemlíteni mert lehet azért nem teszi mert máshoz van szokva stb
2021. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon régi, de nagyon igaz, örökzöld mondás.


MINDIG ARRA VAN IDŐ, AMIRE AKARJUK, HOGY LEGYEN!!!!


Mindegy, hogy ki mit dolgozik, mindegy, hogy mit csinál, ha akar írni, akár csak néhány sort is, akkor tudna írni.

Volt úgy, hogy autópályán félreálltam a pihenőnél, és írtam.

De volt, hogy munkahelyen, a WC ben írtam pár sort.

Minden az akaraton múlik hidd el.

2021. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Aztán találkozó után egy hónap múlva írt 😃. Nem tudom mire jó ez, de offoltam.
2021. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!