Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy férfivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy férfivel, aki még nem zárta le teljesen az előző kapcsolatát. Szerintetek meddig normális ez?

Figyelt kérdés

Szóval ez a férfi 35 éves és kb. 3 évig járt az előző barátnőjével és együtt is éltek. Azt mondja, hogy már nem volt belé szerelmes, ezért támogatta a nőt, hogy fogadjon el egy pár hónapra szóló külföldi állást, mert ha nem látják egymást, akkor könnyebb lesz a szakítás. A nő elköltözött Kínába 4 hónapja, közben mi randizni kezdtünk. Most az a helyzet, hogy ők kb heti egyszer beszélnek skype-on és nincs kimondva, hogy végleg szakítottak, hanem a csaj úgy tudja, hogy szünet van. Kérdeztem a férfit, hogy ha már nem szereti, akkor miért nem szakít rendesen. Erre azt mondta, hogy mivel a nő tök egyedül van Kínában, barátok és család nélkül, nem akarja teljesen magára hagyni és megszakítani vele a kapcsolatot, főleg, hogy kb. ő szerezte neki ezt az állást. Arra kért, hogy pár hónapig legyek türelmes, amíg ő végleg lezárja a dolgokat a volt barátnőjével.

Nekem nem tetszik a helyzet, viszont a pasival meg ezen kívül jól megvagyunk. Közben sajnálom a csajt, aki nyilvánvalóan még mindig szereti... Szerintetek meddig várjak? Vagy mit csináljak, hogy változzon a helyzet? 29/N


2015. dec. 27. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ígérget. Felejtős!
2015. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl korrekt veled szemben a férfi részéről..fél lábbal itt, fél lábbal ott van. Ha már veled randizgat, az a minimum, hogy mondja ki a szakítást. Én a helyedben biztos megbeszélném ezt vele, hogy számomra mennyire fura ez a helyzet, ezt rendbe kell tenni.
2015. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mit csináljak, hogy változzon a helyzet?"

Szerinted? Közlöd vele, hogy vagy bejelenti ma az exnek, hogy már régóta vagy neki te és köztük vége mindennek, vagy akkor most mondja a te szemedbe, hogy még azt a nőt szereti és akkor tiköztetek nem folytatódhat, de egy a lényeg, azonnal döntsön, mert te a párkapcsolatot nem hármasban akarod, márpedig jelenleg az van.


Mondjuk hogy majd' 30 évesen ennyi eszed nincs, az szomorú. Mégis mi van veled, hogy ebbe belementél? Nincs önbecsülésed? Jó neked a titkos kúróspajti szerepe? Tudod ugye, hogy amint visszajön a csaj, téged kivág a francba és előtte fog csúszni-mászni?

2015. dec. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy csak etet teged.Ha valaki szakitani akar valakivel az szakitani is fog. Messzirol jott ember azt mond amit akar, nem is biztos hogy o szerezte az allast a csajnak csak kapora jott neki hogy kiment, o meg addig szabadon kacsintgathat masfele. Ha hazajona csaj akkor lefogadom,hogy a ket forgatokonyv kozul valamelyik eletbe fog lepni:

- addigra megvolt a valtozatossag tehat marad a csajjal neked meg eloadja hogy hat megis csak 3 ev meg egyutteles meg blablabla es megprobaljak megint

- talonban tart tehat marad veled a kapcsolat de tovabbra is csak masodhegeduskent, mert eppen megint lesz valami ami miatt most eppen nwm hagyhatja ott

- szamodra szerencsesebb esetben "lianozik" tehat rajon hogy veled is ok ezert otthagyja- de kerdes hogy veled mikor fogja ezt megcsinalni egy masik csajert mert gerince az nem sok van...

2015. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy meg azert irom mert az exem velem is ezt csinalta. Kaptam egy osztondijat kulfoldre, abszolut magankezdemenyezesbol, o kozben osszejott egy csajjal, engem meg alig keresett. Majd amikor kaptam egy allasajanlatot kinn akkor kozolte hgy akkor reszerol ennyi volt (mondjuk akkor mar en sen akartam folytatni). De azert meg kijott hozzam egyszer, a csajrol persze egy szo sem esett, a gyurunket mar nem hordta... Aztan egyutt voltak 2 evig utana azt a lanyt is dobta...
2015. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!