Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy a randink óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a randink óta nem is keresett a fiú?

Figyelt kérdés

Tegnap délután találkoztunk egy sráccal, sétálgattunk a városban, mivel ugye semmi nem volt nyitva és beszélgettünk. Én nagyon jól éreztem magam, és elmondása szerint ő is. Meg sokat is nevettünk. Mikor elbúcsuztunk azt mondta, hogy reméli hogy még találkozunk, és mondtam hogy részemről oké. De azóta nem hívott, nem keresett, se semmi. Lehet mégse érezte magát olyan jól? De akkor legalább mondaná meg, hogy bocsi, mégse akarok tőled semmi többet. Vagy hívjam föl én? Vagy sms? Vagy várjam meg míg ő keres?


Ne nevessetek ki, 19 éves vagyok, de még nem volt barátom, ez volt életem első olyan találkozása, nem tudom hogy megy ez. :(


2015. dec. 27. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan várj, lehet profi és direkt váltatja ki belőled ezt az érzést..

Vagy nem ér rá.


Foglald el magad

2015. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nem akar nyomulósnak tűnni:) Várd meg,amíg ő keres,ha egy pasinak bejössz,hidd el,keresni fog.
2015. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom hogy a legtöbb lány már a randi után nemhogy 1-2 napot nem bír ki, hanem egy jó pár órát se. Este vége a randinak, reggel már küldeni kell az ébresztő sms-t mert elkezd kattogni az okos kis agya. Bírj már ki pár napot a fenébe is.
2015. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem annak a jele, hogy nem akar semmit tőlem... Jó, várok. :))
2015. dec. 27. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Állj már le. Ha már 3-4 napja nem keresett volna, akkor azt mondanám hogy nem akar semmit biztosan tőled.


De így hogy még egy nap sem telt el a kérdés kiírásakor azóta, hogy elváltatok, így ez csak felesleges aggodalmaskodás és rinyálás részedről.


a kövi 1-2 napban keres majd, ha akar tőled valamit.

2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!