Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három nap telt el a randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három nap telt el a randink óta és még mindig nem keresett! Igaz hogy nagyon félénk de ez akkor sem normális! (? )

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a filmet, ez a címe :Nem kellesz eléggé. tanulságos :)
2010. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Röviden elmondanád mi a tanulság? Most nincs időm megnézni...De egyszer biztos megfogom
2010. nov. 10. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy az van hogy tényleg félénk, és azért nem keres, vagy direkt nem keres...
2010. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... Én is ezt gondolom...
2010. nov. 10. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismered azt a szabályt, hogy csak 3 nap után hívd fel a csajt??
2010. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajozós könyvekben az van (nem vicc), hogy az első randi után kb egy hétig ne keressük a nőket. Várassuk meg őket, ohgy jobban vágyjanak ránk, férfiakra. Tényleg ez van, nem viccelek.
2010. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És az baj, hogy beszéltem vele msn-en? Jó fej volt és sokkal bőbeszédűbb mint eddig, de nem említette a következő találkozást. Viszont azt mondta jó volt beszélgetni...
2010. nov. 10. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl sok jóval kecsegtet.. főleg, ha te írtál rá.
2010. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem olvastam csajozós könyveket.

Tudom, hogy most 2-3 napon belül jelentkeznék, még akkor is ha a nemet kell kimondanom.

Viszont tizenévesen képtelen voltam odamenni a lányhoz, akit szerettem. Csak azt az egy szót akartam kimondani, de nem mertem. Minden más mellébeszélés lett volna.

De az is lehet, hogy nem érdekled.

Kérdezz rá, hogy hétvégén szeretne-e találkozni veled.

Erre még én is tudtam volna válaszolni. :-)

2010. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!