Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy akivel randizok alig ír?

Figyelt kérdés

Hétközben megértem mert dolgozik, csak alig beszélünk és nem tudom ez normális e?


23/L



2021. jún. 10. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális.
2021. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
a legutóbbi próbálkozásomnál a pasi naponta fél-1 órát szánt rám 9 és 10 között este.... még akkor sem írt egy k. sort sem napközben, amikor tudta hogy beteg vagyok. Lapátra is került...szóval nem, ismerkedni nem lehet így...
2021. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, a randizós időszaknak pont arról kéne szólnia, hogy minél jobban meg akarod ismerni a másikat, minél több időt akarsz tölteni vele valamilyen formában. Oké, nem mindenki szeret chat-elni, de akkor kereshetne telefonon vagy próbálhatna minél többet találkozni. Ha alig beszéltek, az nem jó jel. Benne van a pakliban, hogy nem érdekled eléggé, esetleg mással is ismerkedik.
2021. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mikor hasonló kérdéseknél megvédik itt az ilyen palikat azzal, hogy jajj lehet hogy semmi ideje. Kérdem én, hogy ha semmi ideje, akkor hogy a bánatba szeretne fenntartani egy kapcsolatot?
2021. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég rossz, mert olyan hatást kelt, mintha nem igazán érdekelne téged. Talán így is van - ki tudja.
2021. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5

Engem érdekel. Pont ezért szeretnék többet beszélni vele .. csak van hogy írok és kb 5-6 óra múlva válaszol. Amikor találkozunk akkor is nekem kell igazodni .. nem tudom mi legyen így ...

2021. jún. 10. 20:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6.


Elcsesztem a fogalmazást - fáradt vagyok - úgy értettem, hogy nem érdekled őt.

2021. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit érdekel a másik, mindegy mit dolgozik, azért biztos tud válaszolni legalább naponta 1x vagy 2x .
2021. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most ismerkedem valakivel és munka alatt is szoktunk írni, mizu egymással ilyenek. Nem normális.
2021. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A messenger is jelzi hogy elérhető stb és nem ír.. lehet tévesen jelzi de nem hiszem hogy mindig
2021. jún. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!