Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti is voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is voltatok már ebben a helyzetben ? Ha igen,mit és hogyan reagáltátok le ??

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel. Egész pontosabban szex kapcsolatnak indult az elején. Megbeszéltük hogy érzezem mentes lessz, és persze köztünk marad minden. Ami rendben volt is részemről. Mivel nem olyan rég szakitott a barátja vele akivel 3évet éltek együtt,, szóval nem szeretne egyenlőre stabilabb kapcsolatott. Ez télleg rendben is volt részemről, hiszen velem is hasonló szituáció történt ! Na de helyzettel tisztában voltam, de még is kissé meglepetés szerűen ért mikor is rá kérdezett a farkam méretére. Le irtam neki őszintén hogy 14hosszú és 3.8-4cm széles felülről mérve ugye.

A válasza az volt hogy az ő volt pasija mérete 22cm hosszú és 5cm széles volt ugyan úgy felülről mérve.

Én mint férfi nem tudtam mit reagálni rá irásban.

Ha keres fell hiv vagy épp ir nem reagálok. Ha talizunk véletszerűen csak az jár a fejemben hogy szinte képtelen lennék ki elégiteni őt. És ez igy ebben a formában nagyon vissza tart a csajtól engem!

Szóval a kérdés egy 5cm vastag pénisz után kb 4cm vastagságú pénisszel kedvére tehetek ??

Vagy teljes mértékben felejtsem ell ezt az egész kapcsolatot ??


2021. máj. 3. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell itt félni,nyugodtan menny el vele és érezzétek jól magatokat,hiszen ez csak egy szex kapcsolat.

Én a helyedben megkérdezném tőle mit szeret az ágyban?

Milyen új dolgot próbálna ki szívesen?

PL miközben nyalod mond neki hogy mondja hogyan jó neki valójában? te pedig minnél jobban megpróbálod azt csinálni ahogy ő mondja,ezekután mikor szopizik téged te pedig mondod hogyan jó neked.

Egymást elégítitek ki de most úgy ahogy ő és te azt tényleg gondolod is.

Ki tudja te is és ő is tanul valami újat is,nem feltétlenül csak a méret számít,tudni is kell azt használni,kényeztetni is kell.

Lehet butaság de ha én lennék a helyedben biztos ezeket is megcsinálnám vele,persze ha ő is benne van,kicsit pergessük fel az életet mert így kicsit unalmas lenne szerintem.


Kb úgy csinálnám mint a kétéjszakás kaland című filmben,tippeket adnak egymásnak,új dolgokat próbálnak ki ami tetszik nekik,egyre jobb és jobb lesz a szex,gondolom ez a valóságban is így van ha tesz és akarja az ember,gondolj arra a következő barátnődet már szexuálisan nagyon jól ki tudod elégíteni.

[link]


Mi veszteni valód van? Ez csak egy szex kapcsolat.


Sok sikert.

2021. máj. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt itt a gond, hogy bunko a no. A tampon sem esik ki a huvelybol, a merethez idomul, amig nincs szetmenve sok szules utani nemtorodesrol pl.

Egy ekkora farok ugyanugy erezheto, csak szolok, mint no.

2021. máj. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szexkapcsolat alapja a szex. Es a farkad eleve.(nem a szived meg ibtelligenciad fogja megfogni az ezer biztos)

Necces lesz, hogy igy is betudod e cserkeszni..

Ha jó vagy az ágyban es eltudsz vele egyaltalan addig jutni addig nincs veszve minden.



De aki jo az ágyban az nem is tart attol hogy nem az..

2021. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

02:24 teljesenigazad van. Ez csak szex,viszont (jó értelemben) eléggé,hogy is mondjam :) "maximalista vagyok ilyen téren. És szeretem tudni azt hogy a másik fél is élvezi legalább annyira azt amit épp csinálunk,legalább mint ahogy én.

És eléggé tapasztalt vagyok ilyen téren. :)

Amivel azt szeretném kifejteni hogy magdnem 8-10cm ide oda azért nem éppen mindegy. Főleg ha az adott fél használni is tudtaaz adottságait ha érted mire gondolok.

2021. máj. 3. 08:32
 5/6 A kérdező kommentje:
03:22. Mivel ezt egy nő irta igy ell hiszem neked.
2021. máj. 3. 08:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőj fel, kérdező. A tini fiúk szoktak aggodalmaskodni megváltoztathatatlan tulajdonságokon. Maga a kérdés (mind a te, mind a csaj részéről) infantilis.


Ez a két állítás pedig üti egymást:


- Tapasztalt vagy az ágyban, jó az önbizalmad.

- Nem vagy biztos benne, hogy ki tudsz elégíteni egy nőt

2021. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!