Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ha a nagy Ő nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a nagy Ő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha az akit kiszemeltetek magatoknak nem akar gyereket? Tételezzük fel, hogy első pár randin vagytok túl még csak, de már úgy érzitek, hogy ebből igenis valami komoly lesz. És akkor kiderül, hogy bár ti szeretnétek gyereket, ő nem. elsősorban fiúk véleményére lennék kíváncsi.
2010. aug. 22. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
ha valoban o a nagy O, es tudja hogy ez neked sokat jelent, akkor haj;lando felretenni egy kis idore az o akaratat es belemegy,hogy boldogga tehessen....es lassuk be...olyan ember nem letezik,aki nem enyhulne meg ha a kezeben tartja a gyereket. Sztem egyszeruen fel a gyerekvallalstol es nrem szeretne feladni a kenyelmet...
2010. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Jelen! ***** válasza:
31%
Megerőszakolod gumi élkül és eltiltod a fogamzásgátlótól :D
2010. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem értitek meg hogy a kérdező nő és ő az aki nem akar gyereket?

Én sem akarok, nem szeretem őket. És tuti hogy nem jönnék össze olyannal aki viszont nagyon szeretne, ebből nem engedek. De én is lány vagyok:)

2010. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
jo lesz majd venkorodra oregotthonba igaz? ne is vallajatok gyereket...
2010. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem is tudom:S Én 18 vagyok és lány,és szeretnék gyreket,persze idővel:D és a barátom is szeretne majd de jó pár év elteltével,nem értem hogy mondhat valaki olyat hogy nem akar gyereket és ez már biztos is,szal nem változtatja meg a véleményét,fúrcsa:S Ha nem változna meg a véleménye..és nem szeretne gyereket,te igen akkor szerintem nem érdemes vele összejönni,mert elöbb-utóbb ütközni fog a véleményetek.Remélem megoldódik és beadja a derekát:D:)

18/L

2010. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Egyikőtök jól írta. Én vagyok a lány és én nem akarok gyereket.


"jo lesz majd venkorodra oregotthonba igaz? ne is vallajatok gyereket..."

Az hogy van gyereked még nem garancia arra, hogy nem találod magad vénkorodra egy otthonban. Meg amúgy se csak azért kellene gyereket vállalni, hogy ne maradj egyedül ha öreg leszel. És attól hogy nincs gyereked, nem biztos hogy egyedül maradsz.

2010. aug. 24. 22:40
 17/20 anonim ***** válasza:
Szóval te olyan lány vagy aki csak a szexre vágyik és mi lesz ha véletlen becsúszik 1 baba feltételezzük hogy nem veszed észre és késő lesz már mindenre akkor elveteted megtartod vagy mi lesz vele (ez csak 1 eset)
2010. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

Egy babában annyi jó dolog van az ember életében,miért vennéd el magadtól ezt az örörmöt?Ha megtalálnád az igazit,akit nagyon szeretsz,te nem is szeretnél tőle egy kis gyerkőcöt?Szerintem egy gyerek teszi egésszé a kapcsolatot,persze ha mind2 fél akarja,ha megvan minden körülmény ami a baba érkezéséhez szükséges...


Én 18 vagyok,és tudom hogy én szeretnék majd gyereket,mert jó ha van vki,akiről tudod hogy a te véred,hogy mindennél jobban szeretheted,és hogy neki te vagy a minden,szerintem jó dolog anyucinak lenni,persze sok fontos döntést..stb kell meghoznod,nevelned..jó irányba terelned,mindent megadni neki,de ez az élet rendje..jó dolog ez..gondold csak végig,de sztem még változni fog a véleményed:D

2010. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Szóval te olyan lány vagy aki csak a szexre vágyik és mi lesz ha véletlen becsúszik 1 baba feltételezzük hogy nem veszed észre és késő lesz már mindenre akkor elveteted megtartod vagy mi lesz vele (ez csak 1 eset)"

Nem mondtam, hogy csak szexre vágyom. Lehet, hogy egyszer majd lekötöm magam, ha eljön a nagy Ő. De gyereket nem akarok. Mit tennék? Hát eleve kezdjük ott, hogy mivel nem akarok gyereket nagyon óvatos lennék mindenképp, hogy ez még csak véletlen se történhessen meg. De persze védekezés mellett is előfordulhatnak balesetek. Ha időben észreveszem és még van idő esemény utáni tablettát bevenni akkor azt tenném. Ha már nincs, és tuti hogy terhes vagyok. Az függ a körülményektől, de nem hiszem hogy megtartanám. Ha az apa tutira mellettem állna, szeretne és én is őt, olyan lenne az anyagi helyzetünk stb... akkor talán elgondolkoznék rajta, hogy esetleg vállaljam, de nem valószínű, hogy végül a megtartás mellett döntenék. Viszont ha mindez még az egyetemi évek alatt történne meg, vagy akkor amikor még alig kezdtem el dolgozni, akkor nem gondolkoznék sokat mit csináljak. Tudom kegyetlenül hangzik. De inkább elvetetném, minthogy később megbánjam azt, hogy megtartottam.

2010. aug. 24. 23:06
 20/20 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy gyerek teszi egésszé a kapcsolatot"

Szerintem meg akkor is lehet egész egy kapcsolat, ha nincs gyerek. Sőt szerintem csak akkor szabad gyereket vállalni, ha a felek egésznek érzik anélkül is a kapcsolatot, és agyerek csak még egy plusz , ami még teljesebbé teszi a kapcsolatukat. De alapból is minden oké kell hogy legyen, különben a gyerek lehet, hogy csak ront a helyzeten.

De közelítsük meg másfelől az állításodat. mi van azokkal a párokkal, akiknek sajnos nem lehet gyermeke? Sajnos manapság egyre több ilyen van. Akkor az ő kapcsolatuk soha nem lesz teljes???

2010. aug. 24. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!