Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ha a nagy Ő nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a nagy Ő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha az akit kiszemeltetek magatoknak nem akar gyereket? Tételezzük fel, hogy első pár randin vagytok túl még csak, de már úgy érzitek, hogy ebből igenis valami komoly lesz. És akkor kiderül, hogy bár ti szeretnétek gyereket, ő nem. elsősorban fiúk véleményére lennék kíváncsi.
2010. aug. 22. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez szerintem abszolút olyan dolog ami az idő során változik.

Ha még fiatalokról van szó,akkor valószínűleg még változni fog maga a lány vagy fiú is és a gondolkodása is.

2010. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok. :D

Először tuti csalódott lennék, de belemennék a kapcsoltaba, hiszen, az idő folyamán változhat a véleménye. :)

2010. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tuti nem változik a véleménye. Vegyük kész ténynek, hogy ő nem akart, nem akar és nem is fog soha akarni gyereket. és ezt becsületesen elmondta már az elején, hogy ebből, később ne legyen konfliktus és tiszta lappal induljon a dolog. Szóval köszönöm az eddigi válaszokat, de tekintsünk el a továbbiakban attól, hogy majd meggondolja magát, és szorítkozzunk arra, hogy nem akar gyereket SOHA!
2010. aug. 22. 22:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
én akkor is összejönnék vele...
2010. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akar gyereket, az azt jelenti, h nem szereti őket, és emiatt én elítélem, szóval biztos nem jöhetne szóba, csak mint barát. (esetleg)
2010. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én mindenképpen szeretnék 4-5 év múlva, ezért felejtős, szakítanék, bárhogy is fáj. Ja és az ilyen pasi nekem nem a nagy Ő, mert nekem az az Igazi, aki szintén gyereket akar.

Nem lesz egyszerű dolgod, ha ezt tényleg ilyen elszántan gondolod. A nők csak nagyon kevés hányada nem akar tényleg gyereket. Vagy nem találsz így életre szóló társat vagy az lesz, hogy a hölgyemény beadja neked, hogy áhh, ő se akar, de megpróbál majd manipulálni, később nyíltan nyúzni a gyerekért.

2010. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Összejönnék vele természetesen. A boldogságom nem a gyerektől függ, gyerek nélkül is tökéletesen megvagyok. Egyébként sem hiszem, hogy szeretnék sajátot, pedig nem 14 éves vagyok, szóval engem egy percig sem zavarna, de én nő vagyok, gondolom te is, így nem sokat számít a véleményem, de hidd el több olyan férfi van, aki nem akar gyereket, mint nő, szóval zsák a foltját :)
2010. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen én is nő vagyok. Ezért kértem fiúk véleményét, mert kíváncsi voltam ők mit szólnának hozzá.

"Ha nem akar gyereket, az azt jelenti, h nem szereti őket, és emiatt én elítélem,"

Hogy lehet valakit ezért elítélni? Én nem szeretem őket, de nem tehetek róla. Ez van és kész. Jobb ha valaki úgy tesz mintha szeretné és szül , aztán meg szenved a gyerek is meg ő is?

2010. aug. 23. 11:50
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Jöhetnek még:)
2010. aug. 23. 11:51
 10/20 Berlin ***** válasza:

Én pasi vagyok és szeretnék gyereket NAGYON, szóval lányok írjatok :)


ui.: komolyan szeretnék, és el sem tudom képzelni, hogy van olyan aki nem...

2010. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!