Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinál nagy dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinál nagy dolog ha azt mondja hogy szeretne tőlem gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A, Igen az mert nagyon szeret és veled szeretné eltölteni a hátralévő életét és családot akar alapítani!


B, Nem csak sex-elni akar.

Ezt neked kell tudnod eldönteni melyik verzióba sorolható. :)

2011. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha magamból indulok ki akkor ez nagy dolog.


DE! Ezt nem így mondanám, hanem úgy, hogy ő Szeretne gyereket. Családot szeretne. Ő alapból ilyen ember, és neki az volt a lényeg h ehhez megtalálja azt a nőt akivel ezt el tudja képzelni!

2011. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó mondani bármit lehet...
2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan pasi akinél nem nagy dolog. Ismerek olyat aki minden nőnek ezt mondta akivel összehozta a sors. Ha házasok vagytok vagy rég együtt vagytok akkor normális dolog, de ha csak mostanában jöttetek össze akkor kicsit fura szerintem. Szerintem. Mi a háttérsztori?
2011. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem párom mondta, teljesen magától, és most múltunk egy hónapja egy évesek

annyira sokat vagyunk együtth nár szinteé lettársak vagyunk

25 évesek vagyunk, ő komolyabb a kortársainál

hál istennek nem szexmániás, nagyon nem, amúgy meg filmet nézünk, zenét hallgatunk, meg szeret xboxon játszani, rég kosarazott, akkor szeret gitározgatni


nem jár ubliba ahopgy én sem, tervezi az összeöltözést meg h majd ha lesz pénzünk két három év múlva akkor babázhatnánk is, sőt ham ost lenne félretéve pénz akkor azt se bánná h most terhes lennék, de ha becsúszna sem vetetettné el


meg mondta h nem sok barátnője ovlt eddig, de belém a legszerelmesebb, ennyire még sosem szeretett senkit, és én elhiszem neki, mert nekem volt sok pasim, elég helyesek is voltak, de mégis am ostanit szeretem a legjobban, és nekem ő az igazi

2011. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!