Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az,ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,ha első randin azt mondta nekem a lány,hogy csak 1 hónap után fekszik le velem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni az egyik kolléganőmmel kb 1,5 éve ismerem,de ez volt az első randink.

A randin azt mondta,hogy 1 hónap után szexel csak.

Mi okból mondd valaki ilyet?



2021. ápr. 14. 08:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem rendes tőle. Előre letisztázta hogy mi a helyzet, neki mi a kényelmes. Így te se hiszed minden jól sikerült randi után, hogy azonnal lefekszik veled. Nem lesz belőle félreértés se.

Azt viszont kicsit félreértetted, hogy az egy hónapot ki akarod számolni dátumra. Ez inkább miheztartás végett van és persze ha a helyzet is úgy hozza

2021. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az, hogy ezt igy kijelenti, red flag, es valoszinuleg rogton visszavagnek egy "eloszor deruljon ki, hogy egy honap utan meg mindig akarok-e veled szexelni"-vel, csak hogy helyrebillentsem az egyensulyt.


Tisztelettel kozeledtem eddig is a nokhoz es ez ezutan is igy lesz, nem szandekon rakenyszeriteni magamat senkire, ismerkedunk, ebben mindig ott van az elutasitas lehetosege is. De udvari bolondja nem leszek senkinek, hogy "majd ha ennyi ido letelik/ide-oda elvittel/barantoim is leokeztak/stb, majd akkor lesz szex".

Mert ez azt uzeni, hogy "adj bele mindent ebben az egy honapban kisbaratom, mert bar nem vagy ronda, de azert nem is a legjokepubb srac vagy, akivel valaha talalkoztam, szoval lassuk, mennyire tudlak manipulalni ez alatt az egy honap alatt".

Meg meg sem ismerkedtunk, de a kotetlen, jo hangulatu egyutt toltott ido helyett, amiben megismerhette volna egyre tobb oldalamat, ramtolt egy jo adag teljesitmenykenyszert.


Koszonom szepen, de az eletem mas egyeb teruletein meglevo nyomas nekem pont eleg. Felhotlen es laza szeretnek lenni egy ismerkedes kozben.


Nagyon-nagyon elgondolkodnek a folytatason egy ilyen novel.

2021. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
32-esnél a pont. De itt sokan azt gondolják, hogy a nők mindannyian ilyen ártatlan kisangyalok, akik soha nem okoznak fájdalmat senkinek, hiszen arra csak az "undorító, szexmániás" férfiak képesek...
2021. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ismeri a hülyegyerekeket, hogy csak megdugnak valakit, és lépnek! És nagyon korrekt! Ne várj rögtön dugást!
2021. ápr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!