Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az,ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,ha első randin azt mondta nekem a lány,hogy csak 1 hónap után fekszik le velem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni az egyik kolléganőmmel kb 1,5 éve ismerem,de ez volt az első randink.

A randin azt mondta,hogy 1 hónap után szexel csak.

Mi okból mondd valaki ilyet?



2021. ápr. 14. 08:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
28%
Remélem mondtad neki hogy: akkor találkozunk május 15-én. Csá
2021. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

felesleges időhúzás. Ha szar a szex, szar minden.

47/n

2021. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%

12

A te korodban igen. Ott már nincs mire várni, es nem változik az ember.

De fiatalon még simán összecsiszolódhat egy pár.

2021. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
34%
#13: jah, reménykedj benne:D
2021. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező:abban biztos lehetsz, hogyha 2 hèt karanténban telik el, az nem számít bele:D

Imádom, hogy ilyen gyökerek vagytok:D

Anno nekem is volt ilyen, akinek mondtam, hogy x idő előtt biztos, hogy nem lesz szex, és így próbálta kikerülni, hogy okè, akkor x idő után talàlkozzunk, mert akkorra már letelik😂😂😂

Tájékoztatásul közlöm a gyengébbek (te is) kedvéért, hogy abban az egy hónapban ő szeretne minél többet beszélgetni és kiismerni, hogy kiderüljön, normális vagy-e.

Nem az 1 hónapon van a hangsúly, hanem, hogy az alatt mi történik.

2021. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
18%
#15 De te se vagy különb, mert a szexet használod fel arra, hogy a pasi a te kedved szerint viselkedjen. Szerencsére nem minden férfi ennyire agyhalott, hogy bedől az ilyen olcsó trükköknek. Nem azt mondom, hogy 5 perc után már ágyba kell bújni, de ez a "Várjunk 1 hónapot, hogy kiderüljön mire vagy hajlandó a szexért cserébe." szerintem undorító. Az ilyen nőknél még a prostikat is többre tartom.
2021. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%

" De te se vagy különb, mert a szexet használod fel arra, hogy a pasi a te kedved szerint viselkedjen"

A pasi annyira befolyásolható, h lehet őt irányítani azzal, h a nő most szexel vele vagy sem. Egyik csajnak sem kötelessége. Ez, h a férfi szenved, meg könnyen irányítható akkor, ha kanos, az az ő gyengesége és szánalma.


- egy NAGYBETŰS FÉRFI, kis barátocskám. Te is lehetnél az.

2021. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%

"NAGYBETŰS FÉRFI"

Ha annyira nagybetűs férfi vagy, akkor miért engem próbálsz győzködni az igazadról? A puszta jó szándék vezérel vagy így akarod magad jobb színben feltüntetni. Valami azt súgja, hogy az utóbbi.

2021. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
98%

Hát mondjuk aki így gondolkodik, hogy direkt azért váratom a pasit, hogy kiderüljön mire hajlandó szexért cserébe, azzal nem is ismerkednék, így jó szűrő lenne. Imádom, hogy ezek a kandúrok azt képzelik, hogy egy kis szóváltás után már csúszik is le rólam a bugyi, de türtőztetem magam, hogy tesztelgessem a pasit. Hát nem. Egyszerűen nem akarok lefeküdni senkivel úgy, hogy egy randin vagyunk túl. Nem is ismerem. Nekem a szex bizalom és úgy istenigazából másodlagos dolog. Nem mondom hogy nem fontos, de nem úgy szelektálok, hogy na vele jó volt a szex. Kőbunkó, ez a második alkalommal kiderült, de áh, jó volt az ágyban.

Inkább pont fordítva. Kedves, rendes pasi, el tudok képzelni vele többet, ezáltal le is fekszem vele.

Higgyétek el, nem vagyok kirívó eset, hogy inkább nem szexelek senkivel, mint hogy szexeljek de amúgy semmi másra nem jó a pasi.

2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
32%

" A puszta jó szándék vezérel vagy így akarod magad jobb színben feltüntetni. Valami azt súgja, hogy az utóbbi."

Láttam a válaszod, és írtam egy számomra vicceset. Nem érdekel h látsz v mivan. Egy isteni férfi vok amúgy attól még.

2021. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!