Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az,ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,ha első randin azt mondta nekem a lány,hogy csak 1 hónap után fekszik le velem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni az egyik kolléganőmmel kb 1,5 éve ismerem,de ez volt az első randink.

A randin azt mondta,hogy 1 hónap után szexel csak.

Mi okból mondd valaki ilyet?



2021. ápr. 14. 08:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom azért mert 1 hónap után szexel csak
2021. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk sem volt szex vagy 1,5 hónapig, pedig ismertük egymást több mint 10 éve. Nincs ebben semi különös, csak nem trófea akar lenni, mint sok céges futó kapcsolat esetén. 1 hónap alatt meg kiderül, hogy mennyire komoly a szándékod. Meg van akinek érzelem is kell a szexhez, és ha bizalmatlan a pasikkal szemben, akkor nem fekszik egyből alá a pasinak.
2021. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

mert nem akar futókaland lenni senkinek, ez egy roppant okos döntés

sőt, az egy hónap nagyon baráti időintervallum, szerintem állj hozzá normálisan, jó lesz az

2021. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Hogy került szóba? Ő hozta fel a semmiből, vagy te tettél szexuális célzásokat, és arra reagált.

A második esetben érthető, mert akkor valószínűleg úgy érezte, hogy egyből gerincre akarod vágni.

Első esetben, ha csak úgy a semmiből hozta fel, az elég erős bizalmatlanságra vall, kb. azt üzeni neked, hogy "Tudom, hogy csak meg akarsz dugni, és csak a farkad után mész, de abból nem eszel!"

2021. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Ő hozta fel a randi közepén

Semmiféle célozgatás nem volt😅.


Különben mikortól kell számolni az 1 hónapot?A tegnapi randitól?


Vagy,ha az egyikünk covidos lesz karanténba kerül 2 hétre az is beleszámít az 1 hónapba?


Vannak,ilyen megválaszolatlan kérdéseim.

2021. ápr. 14. 08:43
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 randi után volt szex ami 4 hétvégét jelent, szóval nincs ebben semmi különös.


De az furcsa hogy így kijelenti.

2021. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
#5 felesleges számolgatni, mert majd a helyzet hozza. Úgyis ő diktája a tempót, és ha kicsit is azt látja, hogy nem komolyak a szándékaid, akkor mág repülhetsz is, nemhogy pont 1 hónap után lefeküdne veled. Vagyis ezt az időszakot sem kell készpénznek venned. Ha tényleg fontos neked akkor kivárod türelemmel, hogy igent mondjon. ha nem akkor meg ne eröltesd ezt a kapcsolatot, főleg mert a munkahelyiekkel meg lehet szívni. Nekem is volt így tudom.
2021. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
9%
Ja, az előző partnereinek meg le merem fogadni, hogy egyből odadobta magát, mint egy rongyot, de te abba a kiváltságos helyzetbe kerültél, hogy várhatsz rá egy hónapot... hagyd a fenébe az ilyet, mert olyan vagy számára, mint egy kutya, hogyha jól viselkedsz, akkor talán kapsz egy jutalomfalatot. Ne engedd soha, hogy egy nő így játszadozzon veled, mert ez csak rosszabb lesz!
2021. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Miért számít ez? Számolni akarod és ha letelik az 1 hónap, akkot eléállsz és közlöd, hogy akkor most szétdobja a lábát, ha akarja ha nem, mert 1 hónapról volt szó?

Ha úgy érzi összeilletek, vonzódik hozzád, bízik benned, akkor majd lesz szex. Ha neked ez probléma, akkor teljesen jogos a bizalmatlansága. Ha hosszútávú kapcsolatot keresel, akkot pár hét nem oszt nem szoroz, ha meg csak megdugni akarod, akkor ezt még most közöld vele és így egyikőtök sem pazarolja az idejét.

2021. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
#5 Istenem, de sötét vagy :) Miért fontos, hogy mikortól? Aznap becsöngetsz, virággal, kotonnal a kézben, és mondod, hogy lejárt az egy hónap, jöttem dugni?
2021. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!