Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az,ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,ha első randin azt mondta nekem a lány,hogy csak 1 hónap után fekszik le velem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni az egyik kolléganőmmel kb 1,5 éve ismerem,de ez volt az első randink.

A randin azt mondta,hogy 1 hónap után szexel csak.

Mi okból mondd valaki ilyet?



2021. ápr. 14. 08:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%
1 hónap miért lenne sok idő? És miért kell azt hinni, hogy vissza akar élni a helyzettel bárki is? Nem mindenkinek megy a szex csak úgy, és tényleg nem értem ezt miért kell úgy felfogni, hogy szemétkedik a csaj, azért nem teszi szét a lábát egyből.
2021. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
12%

"1 hónap miért lenne sok idő? És miért kell azt hinni, hogy vissza akar élni a helyzettel bárki is? Nem mindenkinek megy a szex csak úgy, és tényleg nem értem ezt miért kell úgy felfogni, hogy szemétkedik a csaj, azért nem teszi szét a lábát egyből."

Én pedig azt nem értem, hogy miért kell kijelentenie a nőnek, hogy 1 hónapig nincs szex. Ha minden megy magától és úgyis eldönti az idő, akkor mi szükség van ilyen kijelentésre?

2021. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
14%
Azt jelenti hogy kezdődik az idomítás. Leszel olyan hülye hogy belemész ha már felmerült a kérdés. Az ilyen szabályok csak a bétákra vonatkoznak, az alfák kiröhögnék ha előállna vele. Meglepődnél ha tudnád hány lapátállú bájgúnár köcsögnek vagy gazdag vénembernek dobta oda magát az első este.
2021. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az, hogy kollégák, már egy negatív dolog. Mivel a kérdezőt ismeri 1,5 éve, így akár lehettek a cégnél is olyan dolgok, pl nyomult másra is, aki hamarabb lefeküdt neki, hogy ez a nő számára intő jel, és nem akar trófea lenni, akit aztán a többi pasi kinevet majd a háta mögött.
2021. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Ez igaz különben

Volt a munkahelyemen előtte néhány kolléganőmmel rövidebb kapcsolatom.

2021. ápr. 14. 11:01
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
#25 Nalátod! Mivel ezek ott nem maradnak titokban, így érthető, hogy nem fog veled olyan könnyen összejönni. Ha komolyan gondolod vele, akkor nehéz küzdelmed lesz
2021. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
12%
Szoros a napirendje, lehet, csak akkorra van szabad időpontja.
2021. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
28-29 -30 vagy 31 nap múlva lesz szex. Mi mást jelenthetne ?
2021. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert ha a másiknak ez gond vagy csak szexre megy akkor át tudja értékelni a dolgokat. Főleg, mivel kollégák, lehet nem akar csak úgy beállni a sorba vagy pletyka tárgyát képezni.
2021. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem örülj, hogy egyáltalán randizgat veled azok után amilyen híred lehet a cégnél, rövidebb kapcsolataid miatt. Ő most lényegében a munkahelyével játszik, hiszen ha dobod, mután megfektetted, akkor biztos eldicsekedsz majd a kollégáidnak, hogy ez is megvolt neked. Ő meg ha nem akar a pletykák kereszttüzében lenni, mint egy buta csaj, akkor lehet le is számol. Így legalább a látszata megvan, hogy nem adta magát könnyen. Sőt lehet az 1 hónap után ő fog dobni, vagy még előbb ha folyton erölteted a szexet.
2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!