Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak egy csajozós duma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy csajozós duma?

Figyelt kérdés

kistestvéremmel sétáltam szarvason és 5 cigányfiú azt mondta nekem h "te tényleg gyönyörű vagy" nekem ezt most mondták először így fiúk akik megpróbálnának "felszedni"

persze lehajtott fejjel próbáltam elsurranni előlük de ezt komolyan gondolták vagy csak ugy mondták? annyira hihetetlen lenne ha igazából...


2010. aug. 20. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


hmmm. gratulálok neked. és a szüleidnek a csodás neveltetésért

2010. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A ciganyok azok nagyon rossz b*zik, sose higgyel nekik.Lehet tenyleg gyonyoru vagy de ne egy cigany velemenyere alapoz.
2010. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Miss dorka baba válasza:
Hát...ha te nem hiszed el magadról,hogy gyönyörű vagy az nagy baj,de ha 5 cigányfiúnak elhiszed,h csak a 2 szép szemedért mondták az is. Az ilyenekre nem szabad reagálni nem tom,h így v úgy gondolták,de sztem ne foglalkozz ezzel és inkább magadról hidd el,hogy gyönyörű vagy,mert ahogy elnézem nincs sok önbizalmad és mindenki szép és különleges a maga módján és kritikák mindig is lesznek. Ez a beszólás pedig egyenlő a csövesek és a munkások beszólásaival. A legtöbbjük csak azért teszi,mer van veled valami szándéka. Könyveld el magadban bóknak és adhat önbizalmat,de ettől még ne állj szóba idegenekkelXD
2010. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Eredeti szőke, magas... Húúú :) Ne az ő véleményükre alapozz, holott erre mi is csak azt tudjuk mondani, amit ők. :) Mennyi idős vagy? Az is sokat számít.

15/F

2010. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14 vagyok de 175 cm és 16nak nézek ki mert már elég "fejlett" vagyok...
2010. aug. 21. 09:53
 16/17 anonim válasza:

Küldj privit megismernélek :D

(nem vok cigány)TÉLLEG

2010. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyelj...Te biztosan gyonyoru vagy...lehet, hogy nem olyan mint a magazinokban a hiressegek meg stb...de a maga modjan MINDENKI az...Mondjuk azt latom, hogy elegge keves az onbizalmad de...tudd, hogy az elott, hogy sikeresen megfelelj masoknak (kulsoleg), elobbb magadnak kell, hogy megfelelj..!!! Valahol var rad valaki , nyugodj meg...
2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!