Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak egy csajozós duma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy csajozós duma?

Figyelt kérdés

kistestvéremmel sétáltam szarvason és 5 cigányfiú azt mondta nekem h "te tényleg gyönyörű vagy" nekem ezt most mondták először így fiúk akik megpróbálnának "felszedni"

persze lehajtott fejjel próbáltam elsurranni előlük de ezt komolyan gondolták vagy csak ugy mondták? annyira hihetetlen lenne ha igazából...


2010. aug. 20. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kép rólad?
2010. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
cigány? nem tökmindegy mit mondtak? mondanak azok mindent
2010. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
linkelj egy kepet ;)
2010. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocsi de nem:/ mert ugyis azlenne h átlag alatti vagy / semmi extra aztán nemnagyon birom a kritikát... mindíg "magányosnak érzem magam" ha vki rondának titulál:/
2010. aug. 20. 20:26
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
5 cigányfiú? és te erre alapozol? na ne szórakozz...
2010. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben figyelmen kívül hagytam volna, és el is felejtettem volna.

Az pedig, csak téged minősít, ha egy cigánnyal összejössz.

2010. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugyanmár azthiszed valaha is szóbaálnék olyan cigánnyal aki leszólít ? csak nekem most mondott valaki olyat h gyönyörű vagyok 14 éves eddig csak lányok.és idős nénik mondták..
2010. aug. 20. 20:33
 8/17 anonim válasza:
100%
Hát szerintem a cigányok nem szokták azt a kifinomult szót használni, hogy gyönyörű:) - úgyhogy csak jelenthet valamit... De természetesen sokat számít az, hogy hogy néztek hozzá (lenézően v elismerően).
2010. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
elismerően meg szerintem közbejátszik azis h eredeti szőke hajú magas vékony lány vagyok... és azt hallottam ez tetszik a sötétebb bőrűeknek
2010. aug. 20. 20:49
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Hát akkor tényleg gyönyörű lehetsz :X. Érdekelne egy kép. De cigánnyal ne áll szóba.
2010. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!