Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszafordíthatatlanul megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordíthatatlanul megsértettem?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom egyébként.😔😔


Ezt írtam a lánynak :

"Szia

Tudom hogy annak idején rosszul kezeltem a helyzetet, nagyon is sajnálom.

Remélem egyszer majd valamikor jóvá tevődhet, hogy hülye voltam.

Ahogy azt is remélem, hogy jóra fordul az életed."


Ezt válaszolta:

"Csaó. Nem tudom, honnét veszed, hogy nem jó az életem. És őszinte leszek, én ha férfi lennék, a történtek után rá sem mernék írni egy nőre. Elsőre tiltogattál, mint egy ovis hü.lyegyerek, akinek nincs szabadideje egy kapcsolatra, de azért kapcsolatot kezdeményez meg ismerkedni szeretne. Második alkalommal meg eltűntél. Szerintem egy gyerekes, megbízhatatlan, kamus alak vagy, aki egy se.gg.fej is egyben. Bocs, hogy ezt mondom, de nekem nem ez a szintem. Én nő vagyok és nem egy kis hü.lye pi.csa, akivel az ilyenek szórakoznak...És nem, soha a büdös életben nem akarok veled beszélgetni. Ezt az üzenetet is azért írtam csak meg, hogy hagyjál engem végre békén. Mert legszívesebben egyáltalán nem válaszoltam volna. Szia"



2021. ápr. 4. 11:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%
ez valami kamukérdés lesz. ilyen idióta csávó csak nem létezik.
2021. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%
igaza van
2021. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted hogy megsértetted ezt az öntelt majmot. Nem kár érte. Válaszként írt le tömören, hogy ha tudod hogy ekkora hatással volt rá akkor hozzá se szóltál volna.
2021. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
89%
A krédző nyilván az üzenet előtt csinált valamit, amivle megsértette. És a válaszból ítélve igen, visszafordíthatatlanul
2021. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!