Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszafordíthatatlanul megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordíthatatlanul megsértettem?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom egyébként.😔😔


Ezt írtam a lánynak :

"Szia

Tudom hogy annak idején rosszul kezeltem a helyzetet, nagyon is sajnálom.

Remélem egyszer majd valamikor jóvá tevődhet, hogy hülye voltam.

Ahogy azt is remélem, hogy jóra fordul az életed."


Ezt válaszolta:

"Csaó. Nem tudom, honnét veszed, hogy nem jó az életem. És őszinte leszek, én ha férfi lennék, a történtek után rá sem mernék írni egy nőre. Elsőre tiltogattál, mint egy ovis hü.lyegyerek, akinek nincs szabadideje egy kapcsolatra, de azért kapcsolatot kezdeményez meg ismerkedni szeretne. Második alkalommal meg eltűntél. Szerintem egy gyerekes, megbízhatatlan, kamus alak vagy, aki egy se.gg.fej is egyben. Bocs, hogy ezt mondom, de nekem nem ez a szintem. Én nő vagyok és nem egy kis hü.lye pi.csa, akivel az ilyenek szórakoznak...És nem, soha a büdös életben nem akarok veled beszélgetni. Ezt az üzenetet is azért írtam csak meg, hogy hagyjál engem végre békén. Mert legszívesebben egyáltalán nem válaszoltam volna. Szia"



2021. ápr. 4. 11:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Azt azert leirhatnad pontosan mit tettel/mit nem tettel, vagy hogy viselkedtel
2021. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
10-es: nehogy mar elismerjuk, amiert bocsanatot kert. Alap esetben szep, "meghato" ha a masik bocsanatot ker. De nem mindegy mikor, amikor mar egy evig tonkretetted a masikat a viselkedeseddel, es 1 ev utan kersz bocsanatot, de sokat er :D nekem egy nap utan vagy hamarabb szokas, egybol ahogy elkovetek valami hulyeseget
2021. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Igazából első alkalommal kezdeményeztem vele egy ismerkedést. Aztán egyik beszélgetés alkalmával megsértődtem rá és letiltottam. Írt egy másik helyen, hogy mi volt az oka, beszéljük meg. Ott meg is beszéltük és máshol folytattuk, viszont nem volt időm válaszolni neki csak 4 naponta. Megírtam neki, hogy nem tudok mindig vele foglalkozni, ha dolgom van. Ezen összevesztünk és letiltottam mindenhonnan. Aztán úgy 8 hónapra rá, megkerestem, bocsánatot kértem. Adott még egy lehetőséget. Elhívtam randira, majd randi előtt egy szó nélkül eltűntem. Pont előtte volt anyukám temetése és nagyon befordultam. (Erről Ő is tudott egyébként, mert, mikor elkezdtünk beszélni újra, ezzel indítottam.)Szóval az eltűnése után írta, hogy milyen egy gáz és megbízhatatlan alak vagyok és megint letiltottam mindenhol. Körülbelül ennyi
2021. ápr. 4. 11:54
 14/34 A kérdező kommentje:
Jav:eltűnése után
2021. ápr. 4. 11:55
 15/34 A kérdező kommentje:
Jav:eltűnésem után bocsánat
2021. ápr. 4. 11:56
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg idióta vagy.
2021. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#13

Egyértelműen leírta a lány a gondolatait. Ostobán és bunkón viselkedtél, ő pedig beleunt ebbe. Nagyon helyesen viselkedik azzal, hogy innentől fogva feléd se néz.

2021. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szánalmas a kis sajnálkozó üzeneted, ennek a megírására kár volt pazarolnod az időt. Ez 0 erőbefektetés, csak úgy oda böfögtél valamit. Dehogy sajnálsz te bármit, csak valamiért elő akarod szedni a csajt.

Mi az, hogy "jóvá tevődhet"? Az életben semmi nem tevődhet jóvá, maximum te JÓVÁ TEHETED. Olyan nincs, hogy valami jóvá TEVŐDIK magától. Nem várni kell a sült galambra, hanem cselekedni.

"Ahogy azt is remélem, hogy jóra fordul az életed." Ez valami vicc? Komolyan akkora egoista vagy, hogy azt hiszed, neki nem jó az élete? Miért is? Csak nem miattad, mert te aztán annyira fontos vagy, hogy miattad és a gyökér viselkedésed miatt rosszá vált az élete? 😀 Nekem úgy tűnik, hogy nagyon is jó irányba halad a hölgy élete. Van tartása, önbecsülése és veled ellentétben gerince. Férfiként írom, hogy hagyd békén és nézz magadba. Személyes beszélgetést meg ne posztolgass, még anonim oldalon sem!

2021. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
76%
Anyukád esetet nagyon sajnalom, az erheto, foleg hogy tudott rola, akkor nem volt jogos tamadnia. A 4 naponta visszairason meg fennakadok. Gondolj bele, en is dolgozom, vannak dolgaim, de ketlem hogy van olyan akinek van valakije es ne nézne ra a telefonjara 2 percre idonkent!!! Ezt nagyarazd el legyszives. Az oke hogy regényeket nem feltétlen tudsz visszairni a dolgaid miatt de 2 szora mindig lenne ido es nem csak 6 orankent
2021. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%
engem az is meglep h egy ilyen bizonytalan, idióta alakra ennyi időt szán egy nő, nem csak ő, más nők is, akivel meg simán menne, megbizható, az nem felel meg, unalmas, illetve arra húzzák rá h idióta. ezt sem fogom érteni sosem, dehát ki érti a nőket
2021. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!