Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből rájöhetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Szerintetek ebből rájöhetek, hogy mik a szándékai?

Figyelt kérdés
Van 1 srác, már elég régóta beszélünk egymással, de olyan kiszámíthatatlan, nem tudok rájönni, hogy csak barátnak akar-e, vagy esetleg vmi többet is. Most fogok randizni 1 másik sráccal, ha ezt elmondanám neki, a reakcióiból leszűrhetném, hogy csak barátiak-e a szándékai?
2010. aug. 20. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá?
2010. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a legegyszerűbb, azt tudom. Csak én nagyon tartózkodó fajta vagyok, egyszerűen nem bírok konkrétan rákérdezni.
2010. aug. 20. 10:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsit elemezd a beszélgetéseket. Miket ír? Ha sokat bókol vagy valami hasonló, akkor lehet akar valamit. Meg ha találkozni is akar stb.
2010. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy rájöhetsz de az is lehet , hogy nem.

mivel haverok vagytok így lehet, hogy nem mondana semmit csak annyit h vigyáázz magadra és légy résen.


De ha olyanokat mondana, hogy ok , jólvan, rendben, vagy túl hallgatag lenne, akkor lehet hogy féltékeny és az talán már több mint haverság....


De lehet , hogy ügyesen eltitkolja majd h ez mennyire sz@r neki és nem jössz rá. De lehet, hogy meg fogja kérdezni ki ez , miez , hogy néz ki hány éves , szóval lehet kikérdez róla.


Magyarul 2-esélyes a dolog.

2010. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3. vok.


De amúgy tényleg meg kéne erőltetned magadat, felnőttesen viselkedned 2 percig és megkérdezni, hogy mit érez irántad, és, hogy szerinte ti milyen kapcsolatban vagytok.

2010. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Még nem találkoztunk, sokszor mondja, hogy menjünk el majd ide meg oda, de ezek közül egy se valósult még meg. Hát ha ez a dolog nem válik be, akkor tényleg megpróbálom összeszedni magamat, és rákérdezni.
2010. aug. 20. 10:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Sokat bókol, de a találkozó meg még mindig nem valósult meg.:/
2010. aug. 20. 10:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen szituban voltam, de elb@sztam. Úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy mit NE csinálj: ne ülj ölbe tett kézzel, és ne próbáld féltékennyé tenni! Ennél rosszabb módszer nincs is!!
2010. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem valósult meg?

Hívd el őt egyszer te, és gondold komolyan. :)

2010. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idős a fiú meg te?
2010. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!