Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyak a szándékai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem intenrneten egy sráccal. Beszélgettünk msn-en és tegnap találkoztunk is. Nem tudom mennyire tetszettem neki élőben. Jól elvoltunk és sokat beszélgettünk, úgy érzem megvolt az összhang.Kaptam tőle egy kis ajándékot is, a randink alatt vette (nem kell nagyra godolni)Haza is kísért. De nem értem, mert nem csókolt meg elbúcsúzásunkkor (mondjuk kicsit láccik rajtam h félénk vagyok!) és úgy váltunk el h majd később fogunk beszélni, de azóta semmi! Meddig várjak? Vagy csak nem akar semmit elsietni? Nem tetszettem neki? Egy fiú mennyire "színleli" az illedelmességet ha nem jó a randi?

Arra is gondoltam, hogy írok neki egy sms-t hogy most hogy gondolja a kettőnk dolgát, mert ha nem gondoljuk ugyan azt mondja meg és ne szórakozzon!


2010. szept. 13. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj és én 17 ő 19 éves
2010. szept. 13. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem csókolt meg az első randitokon. Ez azt jelenti, hogy komolyan gondolja. És ne írogass rá SMS-eket, várd meg, hogy jelentkezzen.
2010. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki. Inkább ha gondolod hívd fel, ha felveszi, hívd el valahova, ha nem, akkor hagyd őt, nem érdemel meg téged. ;)
2010. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is kicsit félénk! Azonkívül udvarias, hogy már az első randin nem akart lepattintani... Szerintem ne te írj neki, és ne is hívd, ha a továbbiakban akar tőled valamit, úgyis jelentkezni fog!
2010. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő pontosan tudja hogyha nem ír neked most semmit, akkor teljesen rá fogsz izgulni, és utána nagy esélye lesz nálad egyből. Úgyhogy nehogy írj sms-t. Ha játszik, akkor játsz te is. Ne te rohanj utána.
2010. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki SMS-t. Annál nincs rosszabb, amikor egy nő nem érdeklődik semmit. Lehet, hogy ő sem az a szoknypecér típus és így talán segíthetsz neki tisztázni, hogy mi a helyzet.
2010. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na azért ne kapkodd el a dolgot, miért akarsz első randin csókot? Örülj neki, hogy normális illedelmes emberre bukkantál, nem valami letámadós arcra. És ne add könnyen magadat, tudod, hogy minek szokták az olyan lányokat tekinteni. Csak fokozatosan, majd alakul. Az utolsó mondatot pedig felejtsd el, még véletlenül se kérdezgess ilyeneket. Találkozzatok, és úgy is látni fogod, hogy lehet-e folytatás. Nem?
2010. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!