Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, h komolyak-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, h komolyak-e a szándékai vagy csak egy menetre kellenék?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot pár hete, együtt dolgozunk. Ha megérkezem nagyon megnéz és tesz egy "úristen, de szép vagy!" kijelentést, meg, hogy "szerelmes lettem beléd..."

Igazából nekem is szimpatikus, egyébként mindig udvarias, meg próbál beszélgetni is, ami általában flörtölés vagy bókolás, esetleg kis ismerkedés. Egyébként van egy barátnője (pár napja)

Honnan tudhatom, h ez most mi???


2011. jún. 3. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sansos,hogy csak egy kis pinavadásszal állsz szemben...
2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem komoly.
2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha van barátnője, akkor ez amolyan munkahelyi bókolgatás. De azért biztosan tetszel neki.
2011. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy pár menetre kellenél cicabogár, ne kombináld túl!
2011. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kis bókolás, flörtölés még azt sem feltétlen jelenti, hogy kellenél egy menetre. Van aki egyszerűen természeténél fogva ilyen, vagy csak egyszerűen szimpi vagy neki és ez a flörtölgetés szórakoztatja.
2011. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi komolyat akarhatna, ha van barátnője?
2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bátran bókol,akkor A. kicsi a cerkája és ezzel kompenzálja! B.azt sosem lehet tudni, hogy mire kellesz,de 99%-ban szexre,mint minden pasinak...Ha nem adod magad könnyen oda,tehát elkezdtek randizgatni és megváratod a szexxel,még az sem garancia semmire.
2011. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Felejtős! Csak szórakoztatja magát veled. Ha akarna valamit akkor nem csajozott volna be pár napja, hanem téged hívott volna el randizni. Nem akar semmit amire neked szükséged lenne.
2011. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha pár napja van barátnője, az semmit sem jelent. Ha gyorsan haladok és egy-két randi után ágyba kerülünk, akkor még nézelődök tovább. Sőt, ha hónapokig ostrolmok egy lányt, de még nem adta be a derekát, akkor tartok más vasat a tűzben. Viszont nem mondom senkinek, hogy szerelmes lettem. Csak akkor, ha ez igaz. És nem hozzávágom a lányhoz, hanem akkor mondom, ha kettesben vagyunk.

Nem tűnnek komolynak a szándékai.

2011. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!