Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy srácnak komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

hát én tegnap komolyan be akartam rúgni és sikerült is

20 F

2010. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

lol :D

Úgy értem,hogy miből lehet látni/tudni,hogy komolyan próbálkozik egy lánynál és nem csak át akarja verni?

Hogyan viselkedik pl.?

2010. jan. 30. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
erre nem lehet válaszolni, mert minden fiú máshogy viselkedik, de ha állandóan körülötted sündörög az már egy jel
2010. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha bókolgat neked, kedves. Odafigyel minden szavadra, mosolyog rád, megpróbál minél többet veled lenni. Esetleg ajándékokat (pl. plüssállatot) vesz neked. És azok a pasik, akik komoly kapcsolatot szeretnének, nem hozzák szóba a szexet és hasonló dolgokat, addig amíg elég intim nem lesz a kapcsolat közöttetek. Melletted van mindenben, sose utasít vissza találkát, közös programot.
2010. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Remélem nem kell csalódnom...:S

2010. jan. 30. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha felborít és letépi rólad a ruhát, akkor már elég komolyak a szándékai. Vagy mire gondoltál?


Amúgy, ha képes odafigyelni rád, és még legközelebb is emlékszik a fontosabb dolgokra, az már bíztató jel.

De figyelj oda rá te is, és akkor talán rájössz a szándékaira (is).

2010. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha áll a brokesz akkor komolyan akar. Feltéve ha nem vagy rusnya.
2010. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 20 fiúból 19,9 biztosra megdugna téged ha átlagosan csini lány vagy és ha megtehetné. Kb 15 barátkozna veled azért mert azt hiszi hogy így könnyebben megdughat téged. Kb 4-5 barátkozna veled anélkül hogy konkrétan meg akarna dugni téged, de nem zárják ki enek a lehetőségét. Talán 1-2 van köztük aki azt gondolja hogy "helyes ez a lány, de szeretnék kézenfogva sétálni vele a tiszaparton". Persze ők is beletartoznak a 19,9 -be így szerintem hülyeség az hogy az az igaziaki nem akar ledönteni.


Ha egy fiút érdekelsz és kérdezget rólad, kikéri a véleményedet, elhív mondjuk usziba, vagy nagyobb volumenű találkozásokra, az biztos hogy gerincre akar majd vágni téged, de benne lenne abban is ha érzelmeket is adnátok egymásnak.

Persze lehet hogy megismer és nem mozgatsz meg benne a dákóján kívül semmit, és dob, amitől úgy érzed majd hogy kihasználnak, de ennél egyszerűbben nem megy.

2010. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha érdeklődik utánad, sokat beszél veled ;) én legalábbis ilyen vagyok.. mondjuk még lányt nem akartam átb*szni
2010. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Át nem, csak meg. :D
2010. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!