Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a szándékai szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szándékai szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel találkozgattunk és mindig nagyon jókat beszélgettünk. 2 hete megkérdeztem tőle, hogy mi lenne ha gyakrabban találkoznánk, mert jól érzem magam vele. Nem utasította vissza, de valahogy nem túl lelkesen írt róla "igen, de még függ az új órarendemtől" meg ilyenek. Az igazat megvallva rosszul esett, hogy nem írta hogy ő is jól érezte magát.

Sajnos nem adtam a tudtára hogy tetszik nekem, ezért érthető, hogy nem történik konkrétan semmi, de félek a reakciójától. Azért adtam ajándékot.

Tehát miután megsértődtem, nem válaszoltam a levelére, de ma megint írt magától, és nincs szívem erre sem válaszolni.

Az első találkozó után ő hozta fel hogy találkozhatnánk, de már elgondolkoztam rajta, hogy csak baráti gesztusból csinálta?


Szerintetek mit csináljak, ha nem merem egyértelműen a tudtára adni hogy mit akarok tőle (ilyen még eddig nem fordult elő velem!)?

Viszont ahhoz már többet érzek iránta hogy simán a haverja legyek.


Hogyan tudnám kipuhatolózni, hogy ő végülis miként tekint rám?

Eddig még ilyen nem fordult elő velem, kezdek kétségbe esni :)


22F


2010. szept. 8. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Háth látni kéne ehez a beszélgetést, és a levelet amit írt... meg amit te írtál és stb hogy pontos 90%ban biztos választ tudjak adni... (ugye a válasz stílusa meg stb stb)

50-50% mind a kettőre... a többi csak találgatás lenne. Találkozz vele, vidd el romantikus helyre... sétálgatni, kézfogást meglehet próbálni(az sokat elárul) vagy ha azt nem mered akkor egyéb érintések... pl amikor beszélgettek megfogod a kezét amikor beszélsz hozzá ha van rá olyan alkalom, vagy megsimogatod ha éppen arra van alkalom, pl beszélgetésnél ha téved vagy ilyesmi... és akkor amikor éppen hozzáérsz és a szemébe nézel, álltalában nagyon pontos információkat lelehet olvasni a másikról! remélem érted amit mondani akarok!;) Sok Sikert! bővebben is menne de azt tuti nem olvasnád már végig:D:D:D

2010. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, az aktuális részt amin felhúztam magam átküldhetem, ha közzé teszed az elérhetőséged :)
2010. szept. 8. 23:09
 3/5 A kérdező kommentje:

vagy írj mailt és válaszban küldöm.

kíváncsi vagyok tényleg randiguru vagy-e :)

2010. szept. 8. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
küldtem privátot:D
2010. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"igen, de még függ az új órarendemtől"

Ilyen és hasonló szövegek nem a legkellemesebbek. Ha nekem a kapcsolat elején a lány ezt kérdezné, és bejön nekem, akkor azt válaszolnám, hogy igen találkozzunk gyakrabban, ekkor és ekkor vannak óráim, ekkor érek rá, ekkor vagyok szabad, találkozzunk. Máskülönben ha nyakatekert és terelő dumát kapsz, akkor legyél résen, és már az elején ne biflázz sok energiát a kapcsolatba, mert annál roszabb lesz majd később. Magyarán a csaj nem igazán vevő rád.

2010. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!