Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik szerint "kedvességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint "kedvességgel mindent elrontasz a lányoknál, mert barátnak tesznek csak", végül hatott a "nem-kedvesség"?

Figyelt kérdés

egyes pasik szerint nem szabad kedvesnek lenni a lányokkal, mert csak barátjukká tesznek meg maximum, mindent elrontasz".

Az ilyen pasikhoz szólnék. Azok, akik "kedvesek" voltak, de változtak ezen ok miatt az ellenkező irányba, végül hogy alakult a párkeresés?


2021. márc. 28. 22:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Szuperül....
2021. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
(Nem vagyok ilyen pasi), de nőként mondom, hogy ha valaki nem kedves akkor nézhet ki akár milyen jól nem bírnám elviselni.
2021. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ezt azok mondják, akik nem kedvesek, hanem megalázkodóak, és keverik a szavakat.
2021. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan h középút, amikor normális emberi hangnemmel beszélsz vele de nem emeled piedesztálra. De akinél csak fekete meg fehér van annak lehet magyarázni.
2021. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

"(Nem vagyok ilyen pasi), de nőként mondom, hogy ha valaki nem kedves akkor nézhet ki akár milyen jól nem bírnám elviselni."


ezt értem, és világos, és hiszek is neked - de ne feledd, MINDEN LÉTEZŐ nő ezt mondja...

2021. márc. 28. 22:26
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Pasiknál a kedvesség=puncsolás, az pedig nem vonzó. Csak legyél normális
2021. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvesség a gond, hanem hogy nem jössz be neki.
2021. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Értem. Ha minden létező nő ezt mondja, akkor az f.asság, csak annak higgy, aki mást állít, okkéé, már itt sem vagyok, elvégre csak nő vagyok: mit tudhatom én, hogy tudok-e vonzónak találni olyasvalakit, aki nem kedves velem.(?!):)))
2021. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Ahogy írják a puncsolás nem jön be általában. Egy alapvető kedvesség nem árt, de nyugodtan tehetsz néha 1-1 pikírt megjegyzést vagy elejthetsz 1-1 kissé szexista poént.

Az ilyenek kellenek hogy megragadd a figyelmét és kicsit kilendítsd a komfort zónájából a nőt. Ha állandóan az úriembert játszod, akkor unni fogja a beszélgetést.

Nem parasztnak kell lenni a nővel csak piszkálni kell a fantáziáját.

2021. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Azért, ez nem ilyen egyszerű.

Amikor a legtöbb pasi a kedvességre gondol egy csajjal kapcsolatban, akkor úgy értik, hogy NAGYON kedvesek és megértőek vele. Ezt 100-ból MINIMUM 50, de inkább több férfi lazán hozza. Ez csak tapadás, nyomulás, semmi extra nincs benne. Ha egy férfi nem az adott nő esete (nem néz ki jól), akkor nem lesz a dologból semmi.

Ha egy pasi visszavesz a kedvességből, nem mindig teljesen megértő, durvább kritikákat is nyersen közöl, akkor ő már érdekesebb lesz, mint a másik minimum 50 férfi. Ez már egy alap lesz. Ha a többi dolog is stimmel, ezzel meg bármit összelehet hozni.

Ha meg egy férfi jól néz ki, népszerű vagy bármi ilyen, akkor akár bunkó parasztként is behúzhat egy csomó csajt.


Saját tapasztalat: Volt több ismerkedős időszakom is. Magamtól is leesett, hogy a túlzott kedvességgel tényleg csak barát lehetek, szóval hamar visszavettem. Volt olyan is, akivel kedvesen kezdtem, aztán láttam, hogy nem működik és kevésbé voltam kedves, néha még paraszt is. Tádám, működött. Sőt, nem egy nőtől hallottam már, hogy bejön nekik, hogy nem a tipikus kedves srác vagyok. Olyan is megesett, hogy a kedves haveromnak nem jött össze tinderről semmi, aztán 10 percig úgy beszélgetett, ahogy én mondtam és össze is jött ott az első randija.

Szóval, na. Azért nem véletlenül mondja ezt ennyi srác és nem véletlenül mondják olyanok, akiknél működik.

(Az csak külön extra, hogy ez az oldal tökéletes indikátor ilyenekre. Nézd meg, hogy milyen válaszokat írnak a nők és miket pontozgatnak fel. Annak tuti, hogy vedd az ellenkezőjét a való életben, mert a válaszaik többsége nem válasz akar lenni a kérdésre, hanem saját maguk fényezése.)

2021. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!