Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedvességből csinálja ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvességből csinálja ezeket vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, helyes srác. Egy korosztály vagyunk, huszonévesek. Egy ideje kezdeményezett nálam. Beszélünk egész munkaidő alatt. Sokszor nézünk egymás szemébe, bár én egyelőre női megérzés alapján nem érzem felőle azt a szikrát közben. Volt, hogy megfogtuk egymás kezét, mert az enyém fázott. Mindig incselkedik. A titkait megosztja velem. Viccelődik, sokat nevetek, hasonló a személyiségünk. Jó pár alkalommal meghívott kávézni munkaidő alatt. Tegnap meglepett, már süteményt is kaptam tőle, odatette az asztalomra. Munkaidő alatt van, hogy ír. Mindig segítek neki, kedves vagyok vele. Ezért vagyok bajban, hogy csak kedveskedni szeretne nekem vagy azért teszi ezeket a lépéseket, mert lát bennem valamit. Ma megkérdeztem, hogy miért kaptam ezt a kedves gesztust, de nem indokolta semmivel. Konkrétan nem mondott nagyon semmit.

Mit gondoltok?



2020. aug. 25. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
2020. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy, jó fej, etet téged finomakkal akkor örülj neki.
2020. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez tiszta sor, de annyira nem mindegy, mert akkor másként állnék hozzá én is. 🙂
2020. aug. 25. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék a kajának, de te tudod...
2020. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki ez egyértelmű
2020. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, nálunk is pont így indult a dolog, közel 4 éve tart, életemben nem voltam ilyen szerelmes, úton a közös baba is. 🙂

Picit bátoríthatod, kellene valami munkahelyen kívüli program is. 😉

2020. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel és tetszel neki, különben nem lenne veled ennyire figyelmes. Más kérdés, vannak - e veled konkrét szándékai, mit akar tőled, vagy egyszerűen csak szimpatizál veled. Nekem is van nagyon kedves ismerősöm, akivel hasonlóan viszonyolunk egymáshoz, de mi tiszteletben tartjuk a határokat egyértelmű okok miatt...Úgy tudod kideríteni, mit érez, ha elhívod valahova.
2020. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy eddig nem adta fel.

Villámgyorsan kezdjél el másként állni hozzá, ha akarsz tőle valamit.

2020. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!