Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimplán csak kedves vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán csak kedves vagy akar valamit?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha egy nő folyton dicsér, hogy te nézel ki a legjobban és el akar hivni közösen edzeni meg, hogy adjak tippeket mitöl vagyok ilyen jo formában stb. Meg, hogy mindig milyen elegáns vagyok akar valamit? Csak azért mert van barátja bár folyton mondja, hogy rosszul bánik vele. De engem ez a nő nem érdekel, nem szeretnék tőle semmit.Kérdezzek rá vagy hagyjam? Igazábol zavar a folytonos dicséret.. :/ Vagy csak szimplán kedves?

2020. nov. 10. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, az egyszer már biztos.
2020. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexet szeretne
2020. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomul rád egyértelműen. Egyik alkalommal mondd meg neki illedelmesen, hogy "ne haragudj, de ne engem dicsérgess folyton, hanem a saját párkapcsolatodra koncentrálj, én nem akarok tőled semmit".
2020. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez nem tűnik fel akkor balfék vagy, a nő udvarol neked
2020. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tőlem akar valamit...
2020. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd meg.
2020. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Szimplán csak kedves, vagy akar valamit.
2020. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat s majd finoman közlöm vele, hogy engem ez zavar és foglalkozzon inkább párjával.
2020. nov. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!