Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szimplán kedves, vagy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán kedves, vagy többet akar?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámról lenne szó, sajnos fogalmam sincs, mi járhat a fejében. Alapvetően mindenkivel kedves, nyitott ember, de nem az a tipikus minden lében kanál, annál kicsit visszafogottabban barátkozik, nem erőlteti másra a társaságát. Egy éve dolgozunk együtt, eddig ritkán beszélgettünk, akkoriban volt párja, tavasszal ért véget a kapcsolatuk. Most ősszel úgy alakult, hogy egy ideig többet dolgoztunk együtt és már-már hobbit űztünk a munkából. (Ezt úgy értem, hogy előrántottunk egy projektet és bent maradtunk szabadidőnkben is molyolni rajta.) Kicsivel utána ennek ürügyén hajnalig beszélgettünk és mászkáltunk az utcákon, ami már lelkizésbe csapott át, túl sok dologban egyetértettünk, azonos véleményen voltunk, én nem annyira, de ő megnyílt nekem eléggé, sokat mesélt a családjáról és a magánéletéről, de mindig ahhoz kanyarodott vissza, hogy tervezhetnénk így projektet, mert a szavaival élve "tiszta lökött karrieristák vagyunk mindketten, akik még egy pohár fröccs fölött is szakmai dolgokról folytatnak vitát és ennek tetejében még élvezik is".:D Azóta pedig vagy személyesen, vagy facebookon, de minden nap órákat beszélünk, gyakran egyszerre mondjuk ki ugyanazt, meg ilyen filmbe illő kis marhaságok. Nekem nagyon szimpatikus, viszont nem szeretném félreérteni őt, ilyen sokat nem foglalkozik más női kollégákkal, viszont semmi egyértelmű közeledést nem vettem észre. Puszival köszönünk el néha, de általában még négyszemközt sem nagyon erőltetjük a fizikai érintkezést(nem kerül, de nem is liheg a nyakamban), bár csak három olyan eset volt, hogy munkahelyen kívül találkoztunk. Csípkelődik, kedves, közvetlen, voltak már neki őszinte ömlengései dolgokról, keresi a társaságom a munkahelyen is, de nekem nem volt még egyértelmű, hogy úgy tekintene rám, mint nőre. Szerintetek ő hogy áll hozzá ehhez? Vagy tényleg ennyire naiv/vak vagyok, hogy csak én nem látok ebbe semmi konkrétat? :D

Én 23 vagyok, ő 27 egyébként.:)


2016. szept. 18. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

miért nem vele beszéled ezt meg?

mi kívülállóként csak egy morzsányit fogunk fel ebből az egészből, sem az illetőt, sem a helyzetet nem ismerjük alaposan.

én a helyedben rákérdeznék, nincs mit veszítened.

máskülönben meg a munkahelyi románcokat nem támogatom, sok galibát okozhatnak, pláne ha mégsem jöttök össze, de te beleszeretsz, és mondjuk végig kell nézned, h. ő meg belezúg egy másik kolléganőbe, vagy összejöttök, és még a munkahelyen is együtt vagytok, ez egy idő után sok lehet, vagy ha szakítotok, minden nap nézned kell.

2016. szept. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ne lelkizzetek annyit. Keféljetek gátlástalanul.
2016. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz rá konkrétan akar e valamit tőled nőként,mert lehet,hogy akar csak bátortalan.
2016. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar többet.
2016. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled, a munkajába sokat fektet és most talàlt hozzà társat,viszont sok beszelgetès,csak ketten stb ebből bizony barmi lehet egy idő után még ha most nem is gondol rá. :)
2016. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!