Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl gyors lenne a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyors lenne a harmadik randin lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Igazság szerint elég tapasztalatlan vagyok, eddig 2x volt részem szexuális élményben, de érzem rajta, hogy komolyan gondolja velem és úgy érzem, megbízom benne és szívesen “beleugranék” a dologba.

Hétvégén megyek hozzá filmezni.

Szerintetek jó ötlet?

1 hónapja ismerjük egymást, még nem csókolt meg.

21/l 23/f


2021. márc. 26. 09:18
 1/4 anonim válasza:
85%
Harmadik randi ideális lefeküdni, de csak akkor tedd ha úgy érzed. Ha nem állsz készen mondd el neki. Ha nem érti meg és erőszakos jobb ha lelépsz.
2021. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk má! Ahogy érzed. A második randin (1 héttel az első után) csókolóztam vele. 2 nappal később a harmadik randin szexeltünk. Kinyaltam, mint parasztgyerek a lecsóstálat aztán telepakoltam mint peremkerületi pronyó a bevásárló kocsit Balck friday-kor. Mindennek 15 éve. Ha éjszakánként újra találkozni akarok vele .... csak jobbra kell fordulnom. :)))) Azóta már a feleségem.
2021. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 2.randin volt szex es azóta együtt is élünk. Vhogy tudtam hogy hosszú lesz :-)
2021. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk is 2. randin volt szex, első randin meg minden más. Valahogy olyan természetes volt az egész, nem agyaltam egyáltalán, mindketten úgy éreztük mintha ezer éve ismernènk egymást. 5 éve vagyunk együtt.

Ha le akarsz vele feküdni, akkor feküdj le vele, ez csak szex. Nem kell olyan nagy ügyet csinálni belőle. Ha nem akarsz, akkor meg ne.

2021. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!