Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok egy ilyen lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok egy ilyen lányt? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Év végén azt hazudtam az osztályban, hogy van barátnőm. És most egész nyáron azzal bombáznak msnen, hogy mutassam már be nekik. Én persze mindig kihúzom magam alóla, de nyílván ez nem mehet a végtelenségig. Azt meg úgysem vallom, be, hogy hazudtam. Szóval kellene egy lány, aki eljátsz előttük, hogy a barátnőm. Szerintetek hol találok ilyet? (annyi a lényeg, hogy szőke legyen és azért legalább egy kicsit hasonlítson arra a lányra, akit képen mutattam nekik)
2010. aug. 18. 21:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szánalmas banda.. lepontozzák tiát. omg
2010. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet a csajról, és meglátjuk :)
2010. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Játszd el, hogy szakítottatok...Vagy, ha nem, akkor keress egy csajt, de ne a hajszínre figyelj! Mondhatod azt, hogy amikor szőke volt, festette. Manapság már lehet látni olyan festett szőke lányokat, akinél igenis elgondolkozol, hogy ez most eredeti-e vagy nem. Vagy egy jelenleg festett hajú lányt, s meg van oldva. Már csak az arc kell...:D De azt is mondhatod, hogy folyton retusálja a fotóit. Én mondom neked, van egy barátnőm, aki élőben nem túl szép, viszont a fényképeit úgy kiretusálja, hogy rá se ismersz, s gyönyörű.:D Szerintem nem olyan nehéz egy ilyet találni.:D

2010. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az jo otlet, hogy hazudd azt, hogy szakitottatok..meg probald meg ugy is eloadni, hogy teged "bánt" a dolog..de többet ilyet NE csinálj...majd biztos találsz valakit aki igazából a csajod lesz..addig is türelem...!!! :-))
2010. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok..Es sztem felesleges akcioba lendulni...vagy h nagyon akarod...de a lenyeg, hogy ne bukj le!!!
2010. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!