Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok egy ilyen lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok egy ilyen lányt? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Év végén azt hazudtam az osztályban, hogy van barátnőm. És most egész nyáron azzal bombáznak msnen, hogy mutassam már be nekik. Én persze mindig kihúzom magam alóla, de nyílván ez nem mehet a végtelenségig. Azt meg úgysem vallom, be, hogy hazudtam. Szóval kellene egy lány, aki eljátsz előttük, hogy a barátnőm. Szerintetek hol találok ilyet? (annyi a lényeg, hogy szőke legyen és azért legalább egy kicsit hasonlítson arra a lányra, akit képen mutattam nekik)
2010. aug. 18. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmas vagy édes barátom, ne is haragudj.
2010. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Erre csak ennyit mondok: XD
2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
Majom!
2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hmm..hazud azt hogy szakított veled..lehet bejön és megúszod az egészet..ha meg nem akkor vald be az igazat.
2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a tiszta, ha elmondanád az igazat. De ha tényleg nem, akkor tegyél ki csomó (U)-t és mond h szakítottatok és akkor nem kell bemutatnod és lányt keresned. Szerintem, ha véletlen találnál valakit azt igen csak meg kéne fizetned...
2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem szerencsétlen vagy és megérdemled, hogy lebukj. Sose fogsz olyat találni, remélem a barátaid is rájönnek, hogy hazudtál nekik és nem állnak veled szóba.

Legegyszerűbb pedig, ha folytatni akarod az idiotizmusodat ha azt hazudod, hogy szakítottatok/megcsalt/elköltözött a Holdra/stb. így megúszod.

2010. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy meg kéne fizetnem, meg is fizetném...ha végre találnék valakit!
2010. aug. 18. 21:43
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Ez a tipikus "Így jártál!" eset.


Ilyen nőt aligha fogsz találni. Max pénzért, prostit.

Szerintem mond meg nekik, hogy elhagyott, mert mittomén, visszament az exéhez, vagy akármi.

2010. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hahaha! Aki csak annyit tud hozzátenni, hogy szánalmas + stb, az inkább ne is írjon! :) Csak az, aki normálisan segít! Kössz'
2010. aug. 18. 21:45
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
neked nemfog senki segiteni.. majom vagy
2010. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!