Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok egy ilyen lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok egy ilyen lányt? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Év végén azt hazudtam az osztályban, hogy van barátnőm. És most egész nyáron azzal bombáznak msnen, hogy mutassam már be nekik. Én persze mindig kihúzom magam alóla, de nyílván ez nem mehet a végtelenségig. Azt meg úgysem vallom, be, hogy hazudtam. Szóval kellene egy lány, aki eljátsz előttük, hogy a barátnőm. Szerintetek hol találok ilyet? (annyi a lényeg, hogy szőke legyen és azért legalább egy kicsit hasonlítson arra a lányra, akit képen mutattam nekik)
2010. aug. 18. 21:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én simán megtenném már csak poénból is, de nem tehetem, egyrészt mert barátom van, aki ezt nem díjazná, másrészt totálisan barna vagyok! Tudtad, hogy egyszer el fog jönni az a nap, hogy kíváncsiak lesznek rá, te még is kamu képet mutogattál az állítólagos barátnődről, így aztán nem is teszi meg bármilyen csaj! Na ez hiba volt, mert így több mint valószínű a büdös életben nem találsz olyan csajt, aki szőke is, hasonlít is a képre, és még hajlandó is lenne eljátszani a szerepét! Ha hazudsz, legalább csináld jól!!!

Én is azt tanácsolnám amit a többiek. Szépen sírd el nekik, hogy szakított veled a barátnőd, mert mit tudom én, megunt, túl jó voltál neki az ágyban, vagy bármi... ez a legtisztább, aztán inkább csípj fel egy igazi csajt!

2010. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Mondd azt hogy szakítottak oszt csá.

(amúgy tényleg szánalmas vagy)

2010. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
7%

Írj 1 privit ha még aktuális a téma.

Vagy pedig mond azt h szakítottatok :)

Hajrá, és nem szánalmas -.-

Akik ezt irták azok mind olyan emberek lehetnek, akik annyira szánalmasak a maguk módján, hogy azt hiszik ők sosem hibáztak és nem is fognak^^

Pedig k'rvára nem így van.

Jahm és.. ha nem tudtok normális, segítő választ írni akkor inkább kuss.

Köszi.:D


Tia voltam^^.

2010. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Am tényleg szakítsatok :)
2010. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nkm van egy otletem:P Talald ki hogy hanyeves,nagyjabol hol lakik, testvert apat anyat hova jar suliba, nevet..S csinalj egy uj msn id-t es legyen az a csaj aki a baratnod:D Szedj le valahonnan ahonnan senki se nagyon nezi az oldalt egy par kepet...tedd ki a fenykepet az msn-re.Irj statusba valami csajosat...Pl Justin Bieber egyik szamanak szoveget...s rozsaszinnel irj...s ird be a barataid msn cimet s beszelj veluk s mond meg hogy szakitottatok s ilyesmi:P EN a te helyedbe ezt csinalnam:D
2010. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

az tényleg jo amit az elözö irt: játszd el te magad:D

vagy mond h szakitottatok..

én szivesen segitenék neked amugy de nekem világosbarna a hajam(:

2010. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mi van azzal a csajszival akinek a képét mutogattad?
2010. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd higy szajókitottaok

Bocsi azirásért részeg vagyok:D:D

2010. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg az igazat,és megkíméled magad egy hazugsághalomtól,és a további életed nyomorultságba torkollásától.Nem szépítem mert fáradt vagyok,de hidd el,mindenkinek jobb lesz így.
2010. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
12%
Egy újabb nyomoronc...
2010. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!