Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyannal,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyannal,akinek nem magyar az anyanyelve?

Figyelt kérdés

Magyarországon egyetemista már egy éve.

Angolul beszélgetünk és elhívott találkozni. Kicsit félek,hogy személyesen mennyire fogok tudni majd angolul kommunikálni mert nem sokszor tudom használni a nyelvet,ha személyes beszélgetésről van szó.

Papíron középfokú a nyelvtudásom (egyelőre)

Van az ilyen kapcsolatoknak jövője, vagy gátat szab az,hogy nem egy az anyanyelvünk?


2021. márc. 5. 22:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem, de csak mert sosem voltam egy nyelvzseni, hiába tudok papíron angolul, ha nem gyakorolnék, hamar elfelejteném az egészet.
2021. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Több külföldi barátnőm volt már, és sokkal normálisabbak voltak, mint a magyar exeim.
2021. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

#12 ez a férfiakra is igaz. A magyar pasik fukarok, a nőn akarnak élősködni, és elvárják tőle, hogy dolgozzon, háztartást vezessen, nevelje a gyerekeket, ők meg már félistennek hiszik magukat, ha egyszer bekapcsolják a porszívót, vagy ha egyszer meghívnak étterembe, azt hallgatod utána fél évig. Emellett mindig van valami kattjuk, pl betegesen féltékenyek. Soha többé magyar pasit.


Megjegyzem van pár normális is köztük, de csak kb 10-ből 1.


Kérdező, a nyelvtudást lehet fejleszteni. Minél többet beszéled, annál jobb. Egy idő után ez nem lesz akadály.

2021. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
#14 Úgy bírom az ilyen 1 bites embereket. Volt egy kevés rossz tapasztalata, pl. együtt volt 4 pasival, akik nem voltak konyhatündérek és takarítógépek, és mindjárt leírja az összes nem tudom hány millió magyar férfit, hogy azok mind milyen görények, de a külföldiek egytől-egyig mind istenek xD Na én meg egy magadfajta csőlátású, általánosító, buta nővel nem járnék, jobb is, hogy a külföldieknek tartogatod magad.
2021. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nyelvtudasod fog fejlodni ha sokat gyakorlod.

Az en felesegem amerikai es amikor megismertem akkor nagyon docogosen ment az angol, alig ertette mit mondok de mikor egyre tobbet beszelgettunk akkor egyre jobban belejottem. Most sem vagyok tokeletes angolbol de nincs gond a kommunikacioval, mindent megertek es mindent eltudok mondani, sot kint elunk Amerikaban es mindent en intezek el magunknak, banki ugyeket, biztositas, hazzal kapcsolatos dolgok, autoval kapcsolatos ugyek stb ezeket mind angolul, tolmacsot soha nem kertem.


Viszont en ugy gondolom hogy olyannal nem jottem volna ossze akinek az anyanyelvet nem tudom vagy o nem tudja az enyemet. Pl ha az illeto nemet de angol lenne a kozos nyelv az nem jo mert akkor egyikonk se hasznalja az anyanyelvet es igy lehetnek problemak a kommunikacioval. Viszont ha beszel magyarul akkor mindegy, lehet lengyel, holland, akarmi.

2021. márc. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

#15

Nem 4 pasiból vontam le a következtetést és nem csak a sajátoméból, hanem a környezetemben élő nőkéből is. És írtam, hogy nem minden egyes magyar férfi ilyen, csak sajnos a nagy többségük. Itt nem én vagyok a buta, csak te nem bírod a kritikát és ezért gyerekes módon elkezdesz egy vadidegent sértegetni, ami megint csak a tipikus magyar hímsovinizmusodat igazolja, “ki ha nem te” hozzáállás😅

2021. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

#17 Milyen kritikát? Amit te művelsz, az nem kritika, hanem csak egy bullshit általánosító "na én jól ismerem a férfiakat" duma.


Jaaa, és akkor még beleszámoltad a saját környezetedben élő nőket is? Pfuh, akkor nem 4, hanem mondjuk 10-20 pasi, ami ugyanúgy nem túl reprezentatív, de te azért vond csak le a messzemenő következtetéseidet, és állítsd fennhangon, hogy a nemzeti hovatartozás igenis meghatározó tényezője a férfiak személyiségének xD

2021. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Ha ismernél külföldieket, de gyanítom nem sokat ismersz, akkor tudnád, hogy igen, van különbség. Nem fogok neked magyarázkodni, különösebben nem érdekel a véleményed, én leírtam az enyémet, ha nem értesz egyet vele, akkor intelligens ember módjára csak fogadd el, hogy másnak más a véleménye és kész, nem kell reflektálni rá meg felesleges vitákat szítani :)

2021. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Azt hiszed, nem ismerek? Csak én nem vonok le abból a pár ismerősömből következtetéseket egész társadalmakra nézve. Meg persze, az intelligens ember elfogadja, ha más hajmeresztő hülyeségeket ír, de tudod mit, tényleg ne pazaroljuk erre az időt :D
2021. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!