Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyannal,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyannal,akinek nem magyar az anyanyelve?

Figyelt kérdés

Magyarországon egyetemista már egy éve.

Angolul beszélgetünk és elhívott találkozni. Kicsit félek,hogy személyesen mennyire fogok tudni majd angolul kommunikálni mert nem sokszor tudom használni a nyelvet,ha személyes beszélgetésről van szó.

Papíron középfokú a nyelvtudásom (egyelőre)

Van az ilyen kapcsolatoknak jövője, vagy gátat szab az,hogy nem egy az anyanyelvünk?


2021. márc. 5. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én simán, sőt, randiztam is már itt dolgozó külföldi nővel.

28/F

2021. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyedülálló lennék, akkor randiznék olyannal, akivel van közös idegennyelv amit mindketten jól beszélünk. Az angol nem probléma. Viszont én nem tudnék olyannal randizni, akivel olyan a verbális kommunikáció, mintha egy 3 éves gyerekkel beszélgetnék. Tehát ez lehet őt fogja majd zavarni, hogy (egyelőre) nem vagy túl jó beszélgető partner.
2021. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Nem mondanám hogy, egy 3 éves gyerek szintjén vagyok, gyakorlatilag angolul nézek mindent és tökéletesen megértem,csak nem nagyon van lehetőségem senkivel angolul beszélni.Ha sikerül feloldódnom azért egész normálisan megy a beszélgetés. Inkább arra gondolok itt, hogy mondjuk igy egy első randis stresszhelyzetben nem biztos hogy egyből megy majd az,hogy folyékonyan beszélek.

2021. márc. 5. 22:20
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Az értés és a beszéd teljesen más. Én a franciával vagyok így. Ezért ha kérdezik én azt mondom, hogy nem tudok franciául.
2021. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Yes, I would.
2021. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak az zavarna inkább, hogy ez hosszútávú lesz? Csak mert az egyetem se tart örökké, és akkor utána itt maradna a kedvedért, ha úgy alakulnának a dolgok? (Feltéve, hogy komoly szándékai vannak, és nem csak magyar kaland leszel neki)
2021. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm, aki egy lengyel csajjal jött össze a neten. Ők is angolul társalogtak. A csaj is volt párszor Magyarországon, a srác is Lengyelországban, de végül nem lett belőle semmi. Egyrészt a távolság, másrészt a kézzel-lábbal kommunikáció idővel csak nyűg volt.


Találkozz ezzel a csajjal, érezzétek jól magatok, de szerintem ne úgy menj oda, hogy ő lesz életed párja.


A kérdésre válaszolva ez az adott emberektől függ. A világ tele van olyan kapcsolatokkal, házasságokkal, amikben eltérő nemzetiségűek a felek. Én személy szerint nem szeretnék olyan kapcsolatba belevágni, ahol nem tudok magyarul beszélni a másikkal. Ha ő külföldi, de megérti a magyart, akkor nem lenne gondom vele. Persze egy randi még nem jelent semmit.

2021. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút! Nekem az első barátom indiai-amerikai volt. És nagyon kevés olyan helyzet volt, ahol ezt hátrányként éltem meg.
2021. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan volt, akinek német az anyanyelve, nekem ugye magyar és angolul volt a közös nyelv. Teljesen jól működött, igaz én csak B2es szinten vagyok, ő pedig anyanyelvi szinten beszélt angolul is. Mindent meg tudtunk beszélni
2021. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Randiztam és össze is jöttünk. Egy időre...🙄

Neki az anyanyelve a német.

Nem a beszélgetés volt a gond, hanem a távkapcsolat. Írni online meg telefonban mindenki azt mond, amit akar. Aztán élőben, mikor ott vagy (ott van), meg egy másik ember.

De még egyszer hangsúlyozom: nem a nyelvi problémák miatt szakítottunk.

2021. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!