Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok magyar csaj miért angolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok magyar csaj miért angolul ír bemutatást a Tinderen?

Figyelt kérdés

Jó pár magyar csajnál vettem észre a Tinderen,hogy angol nyelvű bemutatást írnak.

De miért? Ezzel trendibbek lesznek hogy leírnak 3 mondatot angolul?

Mi értelme ennek?



2021. febr. 6. 18:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ők általában külföldiekre vadásznak, mivel rengeteg külföldi turista keres ott alkalmit. Ha módos és jól is néz ki, akkor válogathat ezerrel.
2021. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok a külföldi, ezért írnak szerintem angolul.
2021. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
nem rád vadásznak :D
2021. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Így van sok a külföldi (és gazdag) faszi.
2021. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is angol volt,mikor még párt kerestem. Nem vadásztam külföldiekre, nem is húztam jobbra külföldieket.


-jobban hangzott

-ugyanazt az infót rövidebben össze tudtam foglalni

-és némileg szűrő is volt (jó nagy prolinak kell lenni ma ahhoz, hogy valaki az én korosztályomban ne tudjon angolul)

2021. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg szűrő. Én férfiként pl. nehezen tudnám elképzelni olyan nővel az életemet, aki egyáltalán nem tud angolul, mert filmeket/sorozatokat csak angolul vagyok képes nézni.
2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha Tindereznek, en is angolul irnek, mert meguntam mar, hogy az eddigi parjaim kozul senki nem tudott angolul. A mindennapokban nem befolyasol sok mindent, de hosszutavon eleg kiabrandito neha.
2021. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
csoró migránsok adidasba öltözve alájuk veri azt néznek , hogy se pénz se vagyon.
2021. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Basszus elég sok itt a nyelv-sznob. És aki felsőfokon tud mondjuk németül, oroszul, spanyolul, hollandul, stb., de angolul nem, arra is rámondjátok, hogy proli?


Elárulom, pont a ti gondolkodásotok a proli :D

2021. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
9 . A peoli szót használni manapság alap prolizmusra útal..
2021. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!