Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok magyar csaj miért angolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok magyar csaj miért angolul ír bemutatást a Tinderen?

Figyelt kérdés

Jó pár magyar csajnál vettem észre a Tinderen,hogy angol nyelvű bemutatást írnak.

De miért? Ezzel trendibbek lesznek hogy leírnak 3 mondatot angolul?

Mi értelme ennek?



2021. febr. 6. 18:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
utal*
2021. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
#9-10 Azt hiszitek, érdekel? Elég, ha találok magamfajtát. Ha ehhez az kell, hogy az angol nyelv ismerete is szempont legyen, akkor azt várom el. Egyébként is azt várok el, amit akarok, nincs szükségem jóváhagyásra. Így is sikeres volt a párkeresés. :)))
2021. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Hogy kiszűrjék a hülyéket.
2021. febr. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%

ÉN pl. általános iskolás korom óta németül tanultam, és olyan cégnél dolgozok ahol ezt használom, angolból csak annyi ragadt rám ami az informatika az internet által jött.


És bizony vannak akik hülyének néznek amiatt mert úúú nem beszélek angolul.


Igen tudom sokszor az utolsó suttyó falvakban is beszél valaki angolul, de én nem, azt ma már tudom, hogy ha újrakezdhetném nem tanulnék németül hanem csak angolul. Mert angolul valóban mindenhol beszélnek.


De ha valaki emiatt utasít el az csessze meg.

2021. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok tinderen, de szerintem egyrészt azért mert külföldiekkel (is) ismerkednének, másrészt ez egy szűrő is lehet. Aki azt a 3 mondatot nem érti meg angolul, azzal nem szeretnének ismerkedni.

Ezt a proli szót olyan jó lenne már kikoptatni az átlagember szótárából, olyan proli hogy mindenki ezzel dobálózik.

2021. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Valószínűleg azért, mert nem a magyar férfiak érdeklik őket, vagy ha igen, akkor is csak olyanok, akik meg tudnak szólalni angolul.
2021. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

Oké, hogy szűrő, de mit szűr egészen pontosan? Áruljátok már el...


Nekem azt ne mondja senki, hogy az angol nyelvtudáson múlik, hogy valaki jó társ lesz-e.

2021. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%
Hát azt szűri, hogy tud-e angolul. Nekem pl vannak külfödi rokonaim, barátaim. Ebből a szempontból nem mindegy hogy a párom tud-e angolul. És nem boldogít, ha angolul nem, de németül igen, mert attól velük még ugyanúgy nem tud kommunikálni. Egyszerűen az angol világnyelv, a globalizálódott környezetben nagyon nagy hárány nem tudni. Mondom ezt úgy, hogy én sem vagy jó angolos, jelenleg a középfokúra gyúrok (és még más nyelven sem tudok), de érzem is, hogy ez ciki, és sok mindenben gátol. Meg egy alap szinten simán elbeszélgetek bárkivel. Egy tinder bemutatkozást azért nem lehet olyan nehéz megérteni.
2021. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Na így értem. Én tudok, regényeket is elolvasok angolul, de gondolom nem mindenki ezért írja le, so ka sznob és az elitista.
2021. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tud angolul, nem érti az általam olvasott/küldött dolgok felét. Sem cikkeket, sem mémeket, sem a poénjaim felét, semmit. Mit kezdjek egy ilyen emberrel?
2021. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!