Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 körüli nőként összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

25 körüli nőként összejönnél 12 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedem, csak elméleti kérdés :)

Ebben az életszakaszban ez túl nagy korkülönbség?



2021. jan. 15. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Simán,de csak ha fiatalos és egészségesen él
2021. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Miért kell foglalkoznod mások véleményével?

Ha szeretitek egymást akkor hol itt a baj? Sehol.

Nincs ebben semmi különös,egy a lényeg legyetek boldogok.

2021. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk 22.5 év korkülönbség van. Amikor megismerkedtünk, én 22 voltam, ő pedig 45. Azóta már férj és feleség vagyunk, sőt már gyermekünk is van. :) Szeretjük egymást, nálunk nem számít ez a korkülönbség.
2021. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Férjem es köztem 15 ev van! :) van egy gyermekünk , most vagyok várandós a másodikkal.
2021. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Én 26 vagyok és nemrég lett vége a kapcsolatomnak egy 11 évvel idősebb férfival..nagyon nagyon szerelmes voltam belé, mondhatni első igazi szerelem.
2021. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Előbb mint egy korombélivel

Ő már szeretne megállapodni, van egzisztenciaja, benőtt a feje lágya.

A korombeli pasik, meg bulikazni akarnak, es nem pelenkázni.

Nem baj, hogy nem erre vágynak, csak nem kell sírni, hogy emiatt a 25 ös korosztály Nő tagjai az idősebb pasikat választják.

2021. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!