Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 körüli nőként összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

25 körüli nőként összejönnél 12 évvel idősebb férfival?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedem, csak elméleti kérdés :)

Ebben az életszakaszban ez túl nagy korkülönbség?



2021. jan. 15. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Semmiképp (nem)
Alig szempont (igen)
Ha minden tökéletes (50-50%)
39 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a 20-as éveimben 30 volt a lélektani határ.
2021. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyen korban nem jönnék össze 12 évvel öregebb pasival.
2021. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Miaz h 25 "körüli"?
2021. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Persze, sztem nem sok 12 év.
2021. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom. Én most "csak" 23 vagyok (az 25 körüli, nem?). Tőlem 12 évvel idősebb az már 35.

Először is, ha párkapcsolatról van szó, hosszútávra tervezek, nem úgy, hogy most még itt lakom/sulizok/itt dolgozom stb, addig jó lesz, hanem lehetőség szerint örökre.

Én kb 8-10 év múlva szülnék először, szóval addigra a pasi már 45 lesz, ha addig ráér neki első gyerek.. és ez még csak egy kérdés volt a sok közül. Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy a kardinális kérdésekben egyezünk.

2021. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyik ismerősöm fiatalabbal jött össze,azt mondja sokkal jobban foglalkozik vele mint az előző barátja.

Előző barátja 35 volt,ő 23 éves volt,ez a kapcsolat 2,5 évig tartott.

Majd fél év szünet.

Ő 26 lett és összes jött egy 22 éves sráccal.

4 éve vannak együtt,volt esküvő és nemrég jött a baba,azt mondja ennél jobbat nem is akar.

17 éves korától mindig csak az idősebb pasikkal jött össze,de egyszer jött az érzés és találkoztak a férjével.

2021. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, hogy az baj, ha érett férfiként lesz valaki apuka, de az nem, ha éretlen ficsúrként. Hol itt a logika? Mi a jobb a gyereknek? Ha egy élettapasztalatokkal teli, felelősségteljes, egzisztenciával rendelkező, nem nők után koslató rutinos férfi az apja, aki feltehetőleg megbirkózik az adódó nehézségekkel, vagy egy tejfelesszájú huszonéves, aki azt sem tudja merre van arccal, esetleg be kell még fejezze az iskolát, nem dolgozott még eleget, fogalma sincs, hogyan kell rázós helyzeteket megoldani, csak azt hiszi attól apuka, ha kamerával beront a szülőszobába? Általában utóbbi esetekben a nagymamák szokták felnevelni a gyerkőcöt, nem az ifjú apuka, de ha mégis, hát attól óvjon meg az Isten! Ugyanis ezeknek semmi koncepciójuk nincs a gyerek nevelését és a család céljait illetően. Jöhetnek a lepontozások, de nem érdekel, mert nem a népszerűségre hajtok, hanem az értelmes tematizálásra. Ami eddig elhangzott az üres fecsegés.
2021. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Össze jönnének. Rengeteg csaj itt apakomplexusos. Voltak kiírva kérdések arról is, mikor vesztették el a lányok, rengeteg tizenéves huszonéves, harmincassal is elvesztette. Szóval tökéletes korban vagy a csajozáshoz, csak ezt egyenesen egy nő sem fogja neked mondani, ha rá kérdezel. Inkább írd ki azt kérdésben, hogy össze jönnének e a lányok náluk fiatalabbal, mert te fiatal vagy és ismerkedni szeretnél.


Hirtelen ki fogják emelni, mennyivel jobb egy idős, érett férfi, és aztán le írhatod, hogy te pont ilyen vagy.

2021. jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
18 évesen jöttem össze egy 11 évvel idősebbel, ez is ér? 24 éve a férjem. 😊
2021. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Miaz h 25 körüli?"


Konkrétan 25 évesbe szerettem bele 37 évesen, de gondolom egy 24-36 vagy 27-39-es felállás nem jelent mást, ezért írtam, hogy "25 körüli".


Én 25 évesen nem kezdtem volna 37 évessel, de azért kíváncsi voltam, hogy nem apakomplexusos nőknél mennyire elfogadható ekkora korkülönbség ebben az életkorban.


Spoiler: a szeremből nem lett semmi, de nem a korkülönbség miatt.

2021. jan. 16. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!