Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Mondjak igent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mondjak igent? Nem tudom. L/14

Figyelt kérdés
Egy fiú tegnap odajött hozzám a buszmegállóba és azt mondta hogy nagyon bejövök neki. És elkérte a telószámom. Én megadtam neki meg ő is az övét. Aznap este felhívott és megbeszéltünk egy találkozót a Lidl-be. Hát azt mondtam neki hogy elmegyek de nem fura hely ez egy randihoz? Vagy csak nagybevásárlást akar csinálni és gondolja egy lány biztos jobban kiismeri magát egy boltban azért...Vagy ezt most mire véljem? Említette a telefonban hogy már kevés a klotyópapír de azt hittem csak viccel.
2010. aug. 14. 20:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Megérdemli:) Én még fel is jelenteném,mert ez félig meddig zaklatás. (24/L)
2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Na igen, de hát még a nevét se tudtam csak annyit h Gergő a számát meg a buszon hazafelé kitöröltem. :S De ha tovább próbálkozik és erőszakoskodik netán megpróbál elvinni valahova tuti hívtam volna a rendőrséget.
2010. aug. 18. 18:24
 43/43 anonim ***** válasza:

Ó te jó ég!Ekkora egy bunkó strici paraszt állatot! Ez nem lehet igaz.

Sajnállak h pont ezt a f*szkalapot kellett kifognod.

Pedig az eléjén még nagyon vicces volt h mi lesz ebből, h így első randira a Lidlibe hívott.:D

Részvét. :/


És nagyon jól tetted h f*szba rúgtad, nem szabad ilyeneket kívánni, de nem nagyon sajnálnám ha ezekután használni se tudná...

2010. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!